Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Aji kamış tavsiyesi

Balıkdelisi5914

Yeni Üye
Adı
Mehmet
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Merhabalar, fujin salty ruger, savage gear ccs 05,7 , favorite whitebird 1 7, shimano vengeance 0.5 7 kamışlar arasında kararsız kaldım kullanan arkadaşların yorumlarını paylaşmalarını rica ediyorum Saygılarımla

reelmaster

Daimi Üye
Adı
M.AKİF
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Seçimlerin arasında aksiyon hızı, solid uç ve hissiyat olarak Aji disiplinine en yakın kamışın savage gear ccs 0.5-7 olduğuna eminim. Ancak ihtiyacın olanın ve merana uygun kamışın aji olup olmadığına emin değilim.

Balıkdelisi5914

Yeni Üye
Adı
Mehmet
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Seçimlerin arasında aksiyon hızı, solid uç ve hissiyat olarak Aji disiplinine en yakın kamışın savage gear ccs 0.5-7 olduğuna eminim. Ancak ihtiyacın olanın ve merana uygun kamışın aji olup olmadığına emin değilim.
Hocam marmara da istavrit için kullanmak istiyorum sığ bir mera avlak yerim. Favorite White bird ün 0.5 7 kamışı ile ccs 05 7 arasında kaldım makine olarak da ceymar ctx 10 düşünüyorum hocam

Kaan.

Yeni Üye
Adı
Kaan A.
hala devam ediyor mavi yüzgeç , mutlu balıkçılık ve vurgun çaparide ,mutlaka diğer bayilerde de vardır

secolanga

Üye
Adı
Sercan
Bütçenizi biraz artırabilirseniz ceymar 10'a göre ip misina sorunu yaşatmayacak bir makineye bakabilirsiniz. okuma epixor-inspira 20 ya da daiwa exceler-fuego 1000 serileri gibi.

umitdulger

Daimi Üye
Adı
Ümit DÜLGER
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Hocam marmara da istavrit için kullanmak istiyorum sığ bir mera avlak yerim. Favorite White bird ün 0.5 7 kamışı ile ccs 05 7 arasında kaldım makine olarak da ceymar ctx 10 düşünüyorum hocam
Favorite istavrit için esnek kalır. Çoğu arkadaş istavritin yumuşak kamışı daha fazla bükmesinden dolayı bu tarz kamışları tercih etse de aji kamışı dediğinizde istavritin kafa atışlarını bileğinize daha net aktaracak ex.fast aksiyonlu biraz daha sert kamışlar tercih etmek daha doğru olur. Özellikle esnek kamış seviyorsanız ona bir şey diyemem. Bence bu ikisi arasından savagear daha mantıklı bir seçim olur. Yüzde 20+5'lik havale indirimi ile de güzel bir fiyatı var :)

balikciali

Aktif Üye
Adı
Ali V.
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Kalmışlar hakkında yorum yapmayacağım ama LRF'de Ceymar 10 0.06 ip misina ile kullanıyorum ve oldukça memnunum. Hem hafif hem de fiyat performans açısından başarılı. Gerçek aji kamışlar ülkemizde malesef çok sınırlı ve pahalı.

tardu

Üye
Adı
Tardu
Kan Grubu
A Rh Pozitif
.Elimde whitebird var ve inan don lastiği daha sert. Bluebird serisi olabilir bahsettiğin.