Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

AKILLI TELEFONLARDA KULLANILABİLEN BALIK PROGRAMLARI (BAĞ ÇEŞİTLERİ,VİDEO, ANİMASYON)

Levreka

Aktif Üye
Adı
Hakan
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Teşekkürler Sabahattin Bey,

Bunu da yüklüyorum hemen :)
Artık hangisi kolayıma gelirse kullanırım. Bu gidişle İngilizce'yi sökecem valla :)

Mesela Levreği hiç 2 kelime olarak düşünmemiştim, Sea bass'ın Levrek olduğunu yeni öğrendim. :D:D

sabora

Daimi Üye
Adı
Sabahattin BORA
Biz levrek deyince deniz levreğini katediyoruz. O yüzden tatlı su levreğini ayrıca belirtiyoruz. İngilizcede ise tam tersi. Sadece levrek (bass) dersen tatlı su levreği oluyor, deniz levreğini ayrıca (sea) belirtmek gerekiyor.:D

Mektupla

Daimi Üye
Değerli forum kullanıcıları bu foruma herkes bilgisi dahilinde katkı saglıyor.Bende akıllı telefon uzmanı olarak özellikle Androidli telefonlarda Balık konusuna dair bazı android uygulamalardan bahsedicem Balık konusuna yeni başlayan arkadaşlarımızın özellikle düğümler konusunda ellerindeki akıllı telefonları bilgi bankasına çevirecek bu uygulamaları paylaşmakda fayda görüyorum istifade edersiniz umarım.

KÖPEKLER İSTEDİ DİYE ATLAR ÖLMEZ (SEZAR)
:harika: