Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Aksiyon kamera deneyimi olan? gopro? ne almalı?

Konu, 'GPS & Radar ve Yön Bulucular' kısmında spinci tarafından paylaşıldı.

1. spinci

spinci Aktif Üye

Merhaba abilerim kardeslerim tum hobidaslarim,

Yaptigim avlarimi olumsuzlestirmek adina bir aksiyon kamera almaya niyet edince biraz arastirdim ancak internetteki binbir cesit bilgi icinde resmen boguldum.

Bu konuda tecrubelerini benimle paylasmak isteyen fikirleriyle bana yardimci olmak isteyen arkadaslara cagrida bulunuyorum, beni biraz bilgilendirir misiniz lutfen?

Taleplerim ve bazi sorularimi asagida siralayim;

-En iyisi Gopro mudur? Eger oyleyse marka model ne olmali?
    -Genelde gece avlandigim icin gece cekimi duzgun olan bi urun olmali.
    -hd cekim olmali.
    -su gecirmez aksesuarli olmali.

Aklima bu ozellikler geliyor oncelikle ama kullanan arkadaslar ozellikle suna dikkat etmelisin diyebilirler; bu onerilere itina ile acigim..

Emeginize saglik, Tesekkurler simdiden..

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. BS Okuru

BS Okuru Misafir

Go pro hero5 kullanıyorum, her aksiyon kamerada olduğu gibi hero5 te gece çekimi problemli. Işık ne kadar az ise o kadar çok noise ( karıncalanma ) oluyor. 1500 Lira gibi bir rakam veripte alınacak bir ürün değil bence, daha küçük modellerini alabilirsin, eski seri 3 4 black sesion modelleri işini görecektir.

spinci bunu beğendi.
  4. PiriReis07

PiriReis07 Yeni Üye

Gopro lar gereksiz pahalı ve şarjları çok az gidiyor. Zaten geçe çekimlerinde bütün kameralarda karıncalı görüntü olacak bir zıpkıncı olarak tavsiyem midlant xtc280 i düşünebilirsiniz fiyatı uygun, sarzı daha uzun dayanır hd kalitede çekim. pratik aç kapa şeklinde.

5. BS Okuru

BS Okuru Misafir

Gece çekimi için Gopro tarzı kameralar kesinlikle uygun değil.. Ama kafa feneri ile kullanan var en azindan gece yakaladığı balığı kiyi da bir nebze de olsa görüntüleyebiliyor.. Bence bir daha düşünün ve butcenizi de belirtirseniz arkadaşlar daha kolay yardımcı olacaklardır..