Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

AKVARYUMDA KUPA MAÇI

Berkay

Aktif Üye
Adı
Adınızı Soyadınız
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Bir Akvaryum Parkı Kupa Şerefine İlginç Bir Organizasyona Ev Sahipliği Yaptı.

Güney Afrika Cumhuriyeti'nde düzenlenen 2010 Dünya Kupası öncesi heyecan artarken, Japonya'da bir akvaryum parkı kupa şerefine ilginç bir organizasyona ev sahipliği yaptı.

İtalyan La Stampa gazetesinde çıkan habere göre, Yokohama'daki Hakkeijima akvaryum parkında düzenlenen ve dün başlayan etkinlikte "futbol sahasına" çıkan hayvanlar seyircilerine keyifli anlar yaşattı.

Özellikle top peşinde koşan Afrika penguenlerinin dikkati çektiği etkinlikte, Japonya Milli Takımı'nı temsil eden "Mavi Samuraylar" ile Danimarka Milli Takımı'nı temsil eden melek balıklarının akvaryum içerisinde balık yemi bulunan şeffaf bir topla yaptığı karşılaşma da ilginç bir görüntü oluşturdu.

tutarfatih

Aktif Üye
Adı
Fatih
Yanlış görmüyorsam topun içi canlı kurt dolu. İyi motive etmişler balıkları...:D

Berkay

Aktif Üye
Adı
Adınızı Soyadınız
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Yanlış görmüyorsam topun içi canlı kurt dolu. İyi motive etmişler balıkları...:D
Aaa bende daha yeni farkettim.Aslında haberi görünce topun içinde ne olduğu anlayamadım.Ama mantıklı :D Bravvoo:harika:

tutarfatih

Aktif Üye
Adı
Fatih
Aaa bende daha yeni farkettim.Aslında haberi görünce topun içinde ne olduğu anlayamadım.Ama mantıklı :D Bravvoo:harika:
Yıllarca amazon balıklarını beslemiş biri olarak direk tanıdık geldi canlı yem topu. Gerçi ben o zamanlar discuslarımı elimle beslerdim ama bir ara böyle bir aparat da kullanmıştım.