Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

ALANYA KIYIDAN BALIK AVI YARDIM

OzcnYldz

Aktif Üye
Adı
Özcan Yıldız
Arkadaşlar alanyada avlananlar varsa bilirler..pazar günü kıyıdan avlanacağım ilk tünelin önündeki kayalıkları tavsiye etmişti biri...alanyada avlanan arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum...(damlataş hariç :) herkese rastgele)

OzcnYldz

Aktif Üye
Adı
Özcan Yıldız
hiçmi kimse yok..şu balık yüzünden alanyayayı terk edeceğim yakında az kaldı zaten.

OzcnYldz

Aktif Üye
Adı
Özcan Yıldız
malesef tekneyle çıkma şansım HİÇ yok..olsa zaten kıyıd hayatta avlanmam alanyada..inşallah sesimi duyan birileri çıkar..herkese rastgele

iso5400

Yeni Üye
Adı
İSMAİL ALTIN
merhaba
2008 den önce alanyada kaldığım zamanlarda, bahsettiğin yerde (tünellerin sonundaki yat limanından) kıyıdan 3 lü dip oltası ile melanur, tral, mırmır ve sokar gibi balıklardan yakalamıştım. yem olarak suyu alınmış tavuk göğsü ve hindi ciğeri kullanmıştım.
2008 den beri sakaryada olduğumdan şu anki durumu bilmiyorum ama kardeşim hala orda olduğundan sorup öğrenirim

nexes

Yeni Üye
Adı
MURAT ŞENER
Merhaba dim çayı ve çevresini gidebilirsen demirtaşı öneririm.tavuk gögsü, sülünes bulabilirsen karides...rastgele :)

OzcnYldz

Aktif Üye
Adı
Özcan Yıldız
demirtaşa gecen hafta gittim..bişey yok...yine tünelin otaraflara bir bakayım...kısmet..teşekkürler yorumlar için..