Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

aldığım kamışa makine tavsiyesi

spinandsurf

Yeni Üye
Adı
nihat
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
merhabalar. yeni aldığım şu kamışa Dam Steelpower Blue 420 Cm Tele 100-250gr Surf Olt - 375,00 TL aynı gün kargo fiyatı 500 tl yi geçmeyecek istanbul da kullanabileceğim fiyat performans ürünü başlangıç seviyesi orta sevide olabilir işimi görebilecek surf makine önerir misiniz ?

edit: 78 görüntülenmeye karşın pek cevap gelmediğine göre 500 tl fiyatlı makine pek yok gibi. bende 2 gün araştırdıktan sonra şunları buldum. ustalardan yardım. siz olsanız hangisini seçerdiniz.

remixon fiyatı baya ucuz. yedek kafası var acaba işimi görürmü. işimi görmezse albastar 540 tl fiyatı ile cezbedici görünüyor. albastar bu parayı hakedermi. ryobi ecusima ile new ecusima arasında 100 tl fark var. ryobi alınacaksa eski ecusima mı yoksa new ecusima mı. yardımcı olup fikir veren herkese teşekkür. öncelik tabiki bütçe ama 300 yada 500 küsür lira verip parayıda çöpe atmak istemiyorum. ustalardan yardım bekliyorum teşekkürler ( not: av stili çapari ve kurşun arkası istanbul boğazı) (not 2: bu makinelerden benzer bütçelerde daha iyisi varsa önerilerinize açığım)
herkese rast gelsin.

Son düzenleme:

spinandsurf

Yeni Üye
Adı
nihat
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
sonunda ryobi ecusima 8000 vi aldım. umarım pişman olmam. işimi görmezse sıcak fırsatlar bölümünde yerini alır :) okuyanlardan allah razı olsun. herkese rast gelsin.