Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Aliexpress

Konu, 'Balık Avında Kullanılan Sahte Yemler' kısmında OMER77 tarafından paylaşıldı.

1. exxper

exxper Daimi Üye

20150828_075654.jpg

Bu hem guzel hemde ucuz

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Alper Saraçoğlu

Alper Saraçoğlu Aktif Üye

Hayırlı olsun umarım faydalı olurlar. Bir çok arkadaşım bu site üzerinden sahte balık getirdi. Bir çoğunun boya kalitesi dışında sorunu yoktu, özellikle lüfer avlarında verim aldılar.
    Uygun diye bende birçok sahte aldım, bir zaman sonra sayıları aşırı artan bu sahteleri kullanmadığımı ve gereksiz hamallık yaptığımı fark ettim. Çoğunu elimden çıkarıp gerçekten işime yarayacak ve kendini kanıtlamış 10-15 adet kaliteli sahte ile yoluma devam ediyorum. Ucuz malzeme nedeniyle kaçırdığım balıklara halen yanarım. Tavsiyem av bölgelerinize ve hedef balığa göre malzeme almanız daha mantıklı olacaktır. Ucuz diye alınan bir çok ürün toplamda büyük maliyetlere ulaşmakta.

Zkrybyz ve çinekolog bunu beğendi.
  4. exxper

exxper Daimi Üye

aldığınız iş yapan malzemelerin linkini atabllirmisiniz ben çok ucuzuna kaçmıyorum zaten dolar aldı başını gidiyor çokta ucuza gelmiyor ama kampanyalarda mükemmel indirim oldu

Zkrybyz bunu beğendi.
  5. exxper

exxper Daimi Üye

6. Alper Saraçoğlu

Alper Saraçoğlu Aktif Üye

Evet dolar aldı başını gidiyor o konuda haklısınız. Siz ucuz ama işinize yarayan malzemeyi seçip verim alıyorsunuzdur lafım yok.
    Benim demek istediğim av bölgesini tanıyarak seçerek malzeme alınması yönünde. Niyetim çok bilmişlik taslamak değil. Ben bir zamanlar düştüm bir yanlışa başıma gelen budur siz dikkatli davranın dememdir. Ucuz nasılsa diyip alınan birçok malzeme işe yaramadığı gibi toplamda ciddi maliyetlere çıkıyor. Şimdi Ömer belki bu malzemeleri seçerken dediğim kriterleri hesaba katmış olabilir. Belkide gerçekten aldığı sahteler işine yarayacaktır.

Diğer sorunuza gelirsek; şu markanın şu modelini aldım benim işime yaradı desem belki sizin işinize yaramayacak veya benim bu yorumumdan etkilenenler olup bölgeleri uygun olmadığı halde gereksiz satın alacak. O nedenle buradan marka model belirtmeyi uygun görmüyorum.

Ben Tekirdağ'da avlanıyorum hedef balığım lüfer ve levrek. Avlakların dip yapısını, hedef balığın avlaklara göre hareketlerini, ne tür aksiyonu sevdiğini, hangi renklerin daha cezbedici olduğunu gözlemleyerek seçim yapıyorum.

7. Mehmet Fatih

Mehmet Fatih Daimi Üye

Bende buna yakın bir konu açacaktım Aliexpress'den aldıklarım ve tavsiye edeceklerim diye sonuçta diğer arkadaşlara ürün ve satıcı hakkında yardımcı olur.Geçen tanesi 2 dolardan bundan 2 tane aldım çok umutluyum Farklı bir maket balık. linki bu Wholesale threadfin shad minnow fishing lures fishing bass bait carp fishing pesca wobbler minnow japan fishing tackle freeship -in Fishing Lures from Sports & Entertainment on Aliexpress.com | Alibaba Group ancak şu an indirim yok denemek isteyen sayfayı kaydedip inidirim takip edebilir.12 Günde falan geldi son 1 aydır Aliexpress kargo hızlandı normalde 1 ay..Çünkü PTT 15 günde anca getiriyor.

Ekli Dosyalar:

Zkrybyz ve exxper bunu beğendi.
  8. Mehmet Fatih

Mehmet Fatih Daimi Üye

9. exxper

exxper Daimi Üye

ana konu açılsa daha iyi olur aldıklarımızı paylaşmak ve alacak arkadaşlara yardımcı olmak için

Zkrybyz ve Mehmet Fatih bunu beğendi.
  10. exxper

exxper Daimi Üye

qqqqq.JPG

21 yola çıkan ürün 25 inde Türkiye ye geliyor şaşırtıcı derecede hızlı plat tan aldığım malzemeler ems ile geldi bu kadar hızlı gelmedi
    bundaki sebep birisinin yazısında okudum belirli bir kiloya ulaşan misal 100 kg olan toplam siparişler hemen yola çıkıyor buda gösteriyorki aşırı derece alışveriş yapılıyor
    diğer sebep satıcı gönderimin yapıldığı hava alanına yakın bir şehir olabilir, başka diğer sebep ise cin postası bu kadar siparişle başa çıkabilmek için yurtdışı sipariş olayını hızlandırmış olabilir

11. OMER77

OMER77 Aktif Üye

Abiler her insanın bi hobisi vardır benimde hobim bu mesela evde 5000e yakın istavrit kösteği var 08 ve0.10 kızdan ayrıldığımda psikolojim bozuşmustu bağlamışım deli gibi çılgınlık işte bu maket balıklarda öyle bi çok alıcam sonra hepsini kocaman bi çerçeveye koyup duvara asıcam

Sayfayı Paylaş