Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Aliexpress

Mektupla

Daimi Üye

barlas61

Daimi Üye
Adı
Okan
Puissant CREE XML T6 phares projecteur Zoom étanche 18650 batterie rechargeable Led Tête Lampe Vélo Camping Randonnée Légère de la boutique en ligne | Aliexpress mobile

Ben bunu aldim. Pillerini burdan aldim. Cin pillerine guvenmiyorum.
Ayrica elektronik sigara kullaniyorum ayni pilleri kullaniyor. Bende de o piller icin sarj aleti de mevcuttu. Ben sadece lambayi aldim. Pil ve sarj aletini almadim.
Pil almak isteyen arkadaslar karakoyden elden pilsan dan alabilirler.
İnt siparis vermek istersenizde pilsitesi diye yazarsaniz ayni firmanin sitesidir. Pilleri guvenilir ben yillardir tanidim firmadir. Urunde sorun cikarsa urunune de sahip cikarlar.

besto17

Aktif Üye
Adı
Ufuk S.
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Kafa lambası için önerisi olan var mı,yardım ederseniz sevinirim :)
Şu ürün nasldır ?
Tahmini Teslimat Zamanı
Alacaksanız şu linkteki ürünün senssörlü ve white light L2 ledli modelkini pilsiz olarak alın.
www.aliexpress.com/item/usb-sensor-led-headlight-cree-headlamp-xm-l-t6-xm-l2-waterproof-zoom-head-lamp-18650/2043438658.html?spm=2114.13010708.0.0.EMN3Zz

Bunlarda 5000 mah. değerinde yazan piller 400 mah. değerinde çıkıyor.
Okan arkadaşında dediği gibi pili buradan korumalı pillerden almalısınız.
Eğer pili korumasız pillerden alırda pili bitinceye kadar kullanırsanız 18650 lion pilleri tekrar şarj edemezsiniz.

smucuk

Daimi Üye
Adı
Selçuk
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Doğru değildir, şişirmedir,
benim tahminimce 9-10 kg civarındadır, geçen sene Trabyada 1.250 gr palamutta kasmadan çalıştı.
senin link'tekinde yedek kafasıda var ben aldığımda yedek kafa yoktu.:)
Ercüment abi tekrar merhaba. Makina dün geldi. Akşam denedim drag kuvvetini. 8kg ağırlığındaki su dolu bir kabı kamışın ilk halkasından saldığım iple sorunsuz kaldırdım. Daha büyük ağırlığı da kaldırırdı bırakacak gibi hissettirmiyordu ama daha yüksek ağırlık için denemedim. Bu arada kalamayı sonuna kadar sıkmamışım bu denemelerde. Yarım tura yakın daha sıktım deneme bittikten sonra. Yani 17kg belki abartı ama 10kg üzerine çok rahat çıkacak gibi görünüyor.

Asıl merak ettiğim şu. Sizdeki 7000'lik makinalara ve diğerlerine ne kadar misina sarabiliyorsunuz. Bana 7000'lik yerine 6000'lik göndermiş satıcı, yedek kafa da 6000. Bu 6000'lik makinaya 0,20mm ip misinadan 170m ancak sarabildim. Makinanın makarasında 0,35mm - 200m yazıyor ama. Çok saçma geldi bana. Bir de söylediğiniz gibi iç katalogda da makine 4 bilyeli görünüyor.

Ekli dosyalar

Ercüment

Daimi Üye
Adı
Ercüment
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Ercüment abi tekrar merhaba. Makina dün geldi. Akşam denedim drag kuvvetini. 8kg ağırlığındaki su dolu bir kabı kamışın ilk halkasından saldığım iple sorunsuz kaldırdım. Daha büyük ağırlığı da kaldırırdı bırakacak gibi hissettirmiyordu ama daha yüksek ağırlık için denemedim. Bu arada kalamayı sonuna kadar sıkmamışım bu denemelerde. Yarım tura yakın daha sıktım deneme bittikten sonra. Yani 17kg belki abartı ama 10kg üzerine çok rahat çıkacak gibi görünüyor.

Asıl merak ettiğim şu. Sizdeki 7000'lik makinalara ve diğerlerine ne kadar misina sarabiliyorsunuz. Bana 7000'lik yerine 6000'lik göndermiş satıcı, yedek kafa da 6000. Bu 6000'lik makinaya 0,20mm ip misinadan 170m ancak sarabildim. Makinanın makarasında 0,35mm - 200m yazıyor ama. Çok saçma geldi bana. Bir de söylediğiniz gibi iç katalogda da makine 4 bilyeli görünüyor.
Hayırlı olsun, Güle-güle kullan Selçuk
7000'liklerin kafası daha hacimli zannedersem!, elimde 6000'lik olmadığından kıyaslayamam
ben alta misina sardım sonra ip sardım,
ama hiç hesaplamadım ne kadar aldığını zaten boğazda en çok attığım mesafe 75-80 mt'dir

Yılmaz KAVAL

Aktif Üye
Adı
Yılmaz
Kan Grubu
A Rh Pozitif

barlas61

Daimi Üye
Adı
Okan
1 adet Büyük Indirim Perakende balıkçılık lures, çeşitli renkler kalite Minnow 110mm 14g, Tungsten topu bearking 2017 modeli krank bait
1pcs Great Discount Retail fishing lures,assorted colors quality Minnow 110mm 14g,Tungsten ball bearking 2017 model crank bait-in Fishing Lures from Sports & Entertainment on Aliexpress.com | Alibaba Group
(from AliExpress Android)

Ucuz yollu lardan. 0.18$

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
14 gram yaziyor. 7.77 gr tartimda cikmis.