Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Aliexpress

sasori

Aktif Üye
Adı
Yusuf Polat
Kan Grubu
B Rh Pozitif

İsmail Öz

Daimi Üye
Adı
İsmail Ö.
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Su üstü sahte arayanlar için link, mağazanın jetonlar bölümünde 3 dolar alışverişe 1 dolar kuponuda var.

Kalem Lure 105mm/14g Batan Balıkçılık Lure Bait Plastik Yemler Yem Balıkçılık Leurre Dur Peche Souple Biyonik yem Tiz Kanca
Pencil Lure 105mm/14g Sinking Fishing Lure Bait Plastic Baits Lure Fishing Leurre Dur Peche Souple Bionic Bait Treble Hooks-in Fishing Lures from Sports & Entertainment on Aliexpress.com | Alibaba Group to Clipboard
Bu tarz su üstünlerin 5 gr ından lazım bilen var mı?

sasori

Aktif Üye
Adı
Yusuf Polat
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Bu tarz su üstünlerin 5 gr ından lazım bilen var mı?
Bu işinizi görürmü?

1 ADET kalite kalem 5 cm 5g Yüzen su serie Sert Balıkçılık cazibesi Krank Yem flaot Göl Nehir Balıkçılık Wobblers Sazan Balıkçılık yemler
1PC quality pencil 5cm 5g Floating water serie Hard Fishing Lure Crank Bait flaot Lake River Fishing Wobblers Carp Fishing Baits-in Fishing Lures from Sports & Entertainment on Aliexpress.com | Alibaba Group to Clipboard

İsmail Öz

Daimi Üye
Adı
İsmail Ö.
Kan Grubu
B Rh Pozitif

İsmail Öz

Daimi Üye
Adı
İsmail Ö.
Kan Grubu
B Rh Pozitif

OguzhanHacibaloglu

Aktif Üye
Adı
Oğuzhan HACIBALOĞLU
Kan Grubu
O Rh Pozitif

TrAcHuRuS

Daimi Üye
Adı
Cumhur
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Benzer urunlerden ulkemizde cok var. Ben linkteki urunden kullandim ama cok verim alamadim. Rapture kendo vb markalarin yaklasik ayni fiyatli urunlerinden cok daha fazla verim aldim.

fafafe123

Aktif Üye
Adı
Şahin Emre ASLAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Benzer urunlerden ulkemizde cok var. Ben linkteki urunden kullandim ama cok verim alamadim. Rapture kendo vb markalarin yaklasik ayni fiyatli urunlerinden cok daha fazla verim aldim.
Ben akşam gideceğim moru var.Bakalım iş yapar ama özellikle istavrite daha uygun hırsız istemez.Çok ideal geldi boyu bakalım denersem yazarım.

Uygr

Aktif Üye
Adı
Uygar
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Buda duo takliti su üstü sahte, bu mağazanında 3 dolara 1 dolar indirim kuponu mevcut.

Trulinoya Balıkçılık Lures Kalem Yem Yem Yem Uzun Atış Üst Su Yüzen Tiz Kancalar Sazan Balıkçılık Pesca 8.5 cm 10.5g
Trulinoya Fishing Lures Pencil Lure Bait Bait Long Shot Top Water Floating Treble Hooks Carp Fishing Tackle Pesca 8.5cm 10.5g-in Fishing Lures from Sports & Entertainment on Aliexpress.com | Alibaba Group to Clipboard
Bu sahteyi geçen hafta kullandım. Sahte içine su aldı.
Sipariş eden olursa kullanmadan önce, su alabilecek bölgelere yapıştırıcı vs sürmesinde fayda var.