Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Aliexpress

BaşMinekolos

Moderatör
Adı
Hakan Kayhan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Kafa lambası olarak aşağıdaki ürünün en pahalı versiyonunu aldım.

Gelince yorumlarını yazarsanız sevinirim.
sensorlu olması baya güzel ben sensörsüz almıştım
acaba pil ne kadar gidiyor bunda ?

smucuk

Daimi Üye
Adı
Selçuk
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Gelince yorumlarını yazarsanız sevinirim.
sensorlu olması baya güzel ben sensörsüz almıştım
acaba pil ne kadar gidiyor bunda ?
Sensörlü olması gerçekten kullanım için büyük kolaylık olacak. Pil konusunu çok dert etmiyorum. Ürünle birlikte oldukça övdükleri pillerden de sipariş verdim ama bu piller laptop pillerinde de bulunuyor. 6 hücreli yüksek kapasite laptop pili alırsak içinde 6 adet bu lambaya uygun pil çıkacak demektir. Hatta zayıflamış laptop bataryalarındaki pillerden iki tanesi dahi bir günlük avı çıkartır bu lambalarda. Zaten şarj aparatları da beraber gelecek aldığım pakette.

Buyuk_balikci

Yeni Üye
Merhaba,

Aliexpress'den sahte balıklar almaya karar verdim ama vergi konusu kafamı karıştırdı. Tek bir mağazadan 19 parça ürün seçtim ve 260 tl civarı bir para tuttu . Şimdi bu ürünler için tek tek 8 tl + gümrük vergisi + kdv mi ödeyeceğim yoksa toplam tutar + 8 tl +gümrük vergisi + kdv mi olacak ?

budun

Aktif Üye
Adı
naim
Merhaba,

Aliexpress'den sahte balıklar almaya karar verdim ama vergi konusu kafamı karıştırdı. Tek bir mağazadan 19 parça ürün seçtim ve 260 tl civarı bir para tuttu . Şimdi bu ürünler için tek tek 8 tl + gümrük vergisi + kdv mi ödeyeceğim yoksa toplam tutar + 8 tl +gümrük vergisi + kdv mi olacak ?
Her bir parça tek bir satıcıdan ise tek bir ücret ödersin. 18-20 tl civarı. Paket başına ücret kesiyorlar biliyorum.

GM 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çaça

Aktif Üye
Adı
Cihan
Her bir parça tek bir satıcıdan ise tek bir ücret ödersin. 18-20 tl civarı. Paket başına ücret kesiyorlar biliyorum.

GM 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Merhaba,

Aynı satıcı bazen paket ağırlığı veya adedi fazla olduğunda siparişi ayrı ayrı gönderebiliyor, buna dikkat edin. Tek bir pakette göndermesini isteyin ki her pakete ayrı vergi ödemeyin.

Buyuk_balikci

Yeni Üye
Teşekkürler cevaplarınız için . Siparişi verdikten sonra satıcıya mesaj göndereceğim.

EmreLrf

Yeni Üye
Adı
Emre
Kan Grubu
B Rh Pozitif
vergi varsa kaç kaç

FARUKSEZER

Daimi Üye
Adı
FARUK SEZER
Kan Grubu
A Rh Pozitif

Oltanın

Aktif Üye
Kan Grubu
B Rh Pozitif
bırakın yurt dışından ürün getirmeyi gunumuz sartlarında bıle bu vergılerle turkıyeden bıle urun almak nerede ıse ımkansız bır hal alıcak zıra son gelen %20 vergı artısıyla toplamda %40 vergı oranı vatandasın cebını cıddı derece zora sokar :( artık bı urun alırken 1 kez dusunme yerıne 100 kez dusunıcez ve ona gore bı karar alıcaz ya alıcaz yada almıcaz kendı acımdan benım bır urun almam bu sartlar altında cıddı derecede zor artık :( bır hobımız var ıdı onada cıddı oranda mudahaleler gelmeye basladı sonumuz hayır olur ıns :(