Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Aliexpress

B

BS Okuru

Misafir
ben 500 mt seakinght kullandım guzel gibi geldi ama sevemedim sonra goal aldım bana daha iyi gibi geldi goal
Goal orgu mısına kullanıyorum fena degıl lakın cok sert bı yapıya sahıp ayrıca makınadan cıkısınıda pek sevemedım gıttı bu yuzden pek alısamadım goal mısınaya daha yumusak bır yapıya sahıp bır orgu mısına bakınıyorum bu yuzden KastKing orgu mısınayı merak edıyordum acaba yapısı yumusak bır yapıyamı sahıp dıye bu urun de goal tarzında ıse sıparıs vermeye deymez o zaman ben baska mısınalara bakınıyım en ıyısı cınden hayır yok anlasıldı :(

Lazarus

Daimi Üye
Adı
Enez elveren
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Tri-poseidon almış bulundum şimdi pişman oldum ^^
tri poseidonu surfe sar olmadı :D yumuşak goaldan lakın ne bıleyım cok kuş gözu yaşamaya başladım birde bir aşınma hissiyatı geliyor misinada ..

Goal orgu mısına kullanıyorum fena degıl lakın cok sert bı yapıya sahıp ayrıca makınadan cıkısınıda pek sevemedım gıttı bu yuzden pek alısamadım goal mısınaya daha yumusak bır yapıya sahıp bır orgu mısına bakınıyorum bu yuzden KastKing orgu mısınayı merak edıyordum acaba yapısı yumusak bır yapıyamı sahıp dıye bu urun de goal tarzında ıse sıparıs vermeye deymez o zaman ben baska mısınalara bakınıyım en ıyısı cınden hayır yok anlasıldı :(
valla genel olarak hepsi aynı kalite gibime geldi yani tri poseidon goal vs kastking sanırım goal tarzı rengi goalın koyuluğunda ne var ki goal orta sınıf bir spinci için iyi bence.. bir tek sıkıntı olarak birde kullanımdan once bir sıkışma var sanki ilk atışı ağır bir kaşıkla yapmam gerek hissiyatı oluyor.. onun dışında türkiyeden alıcaksanız sulfix 832 bana cazip geliyor yada kıyıp paraya daiwa alıcaz :D

B

BS Okuru

Misafir
goal cok sert bı yapıya sahıp dedıgım gıbı mısına cıkısıda hıc ıyı degıl malesef kullanmadan once mısınayı sudan gecırıp o sekılde atıs yapıldıgında bıraz daha ıyı gıbı oluyor ama yınede beklentılerımı karsılamıyor malesef :( acıkcası ben hıc alısamadım spın avcılıgına herkez bı spıne alıs sonra kursun arkasına bırakırsın desede yok abı ben spını sevmıyorum :) kurşun arkası daha cok cazıp gelıyor bana :). spıder wıre de guzel mısınadır mesela lakın onunda fıyatı malesef tuzlu paraya kıymak gerekıyorsa varıvas kıymak daha makul gıbı gelıyor bana yada ygk . bogazda malesef teknelerden dolayı kalıtelı orgu mısınalara bakamıyorum acıkcası zıra bogazda anıden tekne cıkı verıp mısınayı malesef dogruyor bu yuzden chıne mısınalara yonelıyordum lakın onlarında durumları ortada malesef cok kalıtelı olmuyor urunlerı :(

bateristtt

Yeni Üye
Adı
cengiz çetinkaya
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Aliexpress ten alınacak iyi bir teleskopik spin kamış yokmudur?

exxper

Daimi Üye
Adı
Mehmet
KastKing sanki biraz daha yumuşak yapısı var ama biraz ağır kosusu var bide ölçüleri verdikleri oranla baağı bir fark var eğer sipariş geçilecekse en incesini seçmekte fayda var yoksa gelen iple güzel kurşun kösteği yapılır :D

ErBo62

Aktif Üye
Adı
EREN
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Arkadaşlar ben jof marka ip misina 0.18mm olanını aldım okuma ceymar 40 makinem var ve arkadaşımda da aynı makine var ikimizin makinesinede aynı ipten sardık ve 2 nisanda turna avına gittik kuş gözü vs hiçbirşey olmadı gayet güzel erim, sarım vs konularda bir sıkıntı yaşamadık, tavsiye ederim.

huseyind

Daimi Üye
Adı
Hüseyin
KastKing sanki biraz daha yumuşak yapısı var ama biraz ağır kosusu var bide ölçüleri verdikleri oranla baağı bir fark var eğer sipariş geçilecekse en incesini seçmekte fayda var yoksa gelen iple güzel kurşun kösteği yapılır :D
Aşağıdaki linkteki ipten aldım ben de. Gelen ipin kalınlığı tanımdaki gibi görünüyor. 0.6 yazan modeli 0.14mm imiş. Ancak varolan kendo marka ipe göre biraz sert duruyor. Kullanıp kalitesi hakkında fikir yazarım tekrar.

2016 New JOF Brands Multifilament PE Braided Line 1000meters Super Strong fishing line 4 Stands 10LB 100LB Free Shipping-in Fishing Lines from Sports & Entertainment on Aliexpress.com | Alibaba Group

huseyind

Daimi Üye
Adı
Hüseyin
Arkadaşlar ben jof marka ip misina 0.18mm olanını aldım okuma ceymar 40 makinem var ve arkadaşımda da aynı makine var ikimizin makinesinede aynı ipten sardık ve 2 nisanda turna avına gittik kuş gözü vs hiçbirşey olmadı gayet güzel erim, sarım vs konularda bir sıkıntı yaşamadık, tavsiye ederim.
Çok yumuşak ip güzel ancak bir kere kuş gözü oldu mu bedende çözmesi çok zor oluyor.

ErBo62

Aktif Üye
Adı
EREN
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Çok yumuşak ip güzel ancak bir kere kuş gözü oldu mu bedende çözmesi çok zor oluyor.
Ben henüz karşılaşmadım ve karşılaşmakta istemem dediğim gibi bi sıkıtı yaşamadım tavsiye ederim ve bende tavsiye üzerine goal 0.20 mm 1000m lik aldım şimdi yolda bakalım artık deneme imkanım olunca iki ipin karşılaştırmasını yaparım.