Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Aliexpress'den aldığınız fiyat performans ürünler yazarmısınız?

aNeXiEtY

Yeni Üye
Adı
FATİH
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Konu, Aliexpress alışveriş rehberi yada siteyı tanıtmak değil,
Gümrük, kargo vb. her detayı buradan sorarak öğrenmek yerine, doğrudan siteye girip incelemeniz daha kolay değil mi?

1volkan

Aktif Üye
Adı
volkan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Olta ucu için ışık sipariş vermiştim.Takipli kargo olmasına rağmen poşetin içi boş geldi.Ptt ye o şekilde geldiğini öğrendim.Bi daha sipariş verirmiyim ön yargı oluştu açikçası.

Muhammets

Yeni Üye
Adı
Muhammet Can Güner
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Olta ucu için ışık sipariş vermiştim.Takipli kargo olmasına rağmen poşetin içi boş geldi.Ptt ye o şekilde geldiğini öğrendim.Bi daha sipariş verirmiyim ön yargı oluştu açikçası.
aldığın ürünlere dikkat etmen lazım çünkü aliexpresste fırsatçı çok fazla mesela son model bir ekran kartını %90 indirimle satıyorlar ve gelen ürün ise 10 yıl once cıkmış 5 para etmez bir ekran kartı. O yüzden almak istediğiniz ürünü kaç kişi satın almış iyi bakın benim sipariş verdiğim ürünler 10k satış ile 3k satış arası 4 yıldız üzeri bakıyorum yoksa dolandırılma olasılığın çok yüksek

1volkan

Aktif Üye
Adı
volkan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Satıcı sağlamdı,poşedi patlatmışlar ptt den foto attılar tutanak tutuldu.Nerede açıldı içi bi fikrim yok açıkcası

Faryalı

Aktif Üye
Bu videoda adamın kargosunun içindeki çikolatayı yemişler :)