Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Aman Dikkat !!!

Melih

Daimi Üye
Adı
Melih
Son Zamanlarda Malesef Sığ Su Bayılması Vakaları Artmaktadır.Lütfen Bu Konulara Dikkat Edelim..

Ekli dosyalar

lost_zombie

Daimi Üye
Adı
Nejat BİLECEN
Kan Grubu
A Rh Negatif
Son Zamanlarda Malesef Sığ Su Bayılması Vakaları Artmaktadır.Lütfen Bu Konulara Dikkat Edelim..
Zıpkınla dalan herkes için odasının baş köşesinde bulunmalı, duvar posteri yapılmalı uyarıcı ve öğretici tablodan.
Ben iki arkadaşımı 1 sene içinde kaybettim bu illetten sebep, ve bende artık suya girmiyorum, tüm malzemelerimi yok ettim kimseye sebep olmamak için dağıtmadımda, bir ara sardım yine takım yapıcam diye vazgeçtim, iyikide vaz geçmişim, üç ay önce bir gece küçük bir kalp krizi geçirince meydana çıkan ve bu zevkimin , kalıntısı olduğunu öğrendiğim yada %90 ondandır denilen AORT ANEVRİZMASI rahatsızlığıyla karşı karşıyayım, yani aort damarının, bisiklet lastiği gibi balon, get yapması gibi bir illet, öyle bir illetki, nefesini tutmak yok, basınç yok, ağırlık kaldırmak yok, efor gerektiren herşey yasak, çok afedersiniz tuvalette ıkınmak bile yasak, hal böyle oluncada perşembe günü yapılacak anjiyo ile bir operasyon yapılıp yapılmayacağına karar verilecek.

Demem oki hobilerimiz, çok keyifli ama bir okadarda riskli. herkesin çok dikkat etmesi gereken bir konu açmışsınız tablo sonderece basit, basit olduğu kadarda, öğretici, inşallah herkes hobisini güvenli ve en önemlisi sağlıklı bir şekilde devam ettirir..

Melih

Daimi Üye
Adı
Melih
Nejat Bey Geçmiş Olsun Umarım Kısa Zamanda Sağlıklı Olan Bir Operasyon Olur.Dediğiniz Gibi Hemen Hemen Herkesin Dikkat Etmesi Gereken Bir Tablo

Semsi_pasali

Aktif Üye
Adı
Yasin Coşkun
Zıpkınla dalan herkes için odasının baş köşesinde bulunmalı, duvar posteri yapılmalı uyarıcı ve öğretici tablodan.
Ben iki arkadaşımı 1 sene içinde kaybettim bu illetten sebep, ve bende artık suya girmiyorum, tüm malzemelerimi yok ettim kimseye sebep olmamak için dağıtmadımda, bir ara sardım yine takım yapıcam diye vazgeçtim, iyikide vaz geçmişim, üç ay önce bir gece küçük bir kalp krizi geçirince meydana çıkan ve bu zevkimin , kalıntısı olduğunu öğrendiğim yada %90 ondandır denilen AORT ANEVRİZMASI rahatsızlığıyla karşı karşıyayım, yani aort damarının, bisiklet lastiği gibi balon, get yapması gibi bir illet, öyle bir illetki, nefesini tutmak yok, basınç yok, ağırlık kaldırmak yok, efor gerektiren herşey yasak, çok afedersiniz tuvalette ıkınmak bile yasak, hal böyle oluncada perşembe günü yapılacak anjiyo ile bir operasyon yapılıp yapılmayacağına karar verilecek.

Demem oki hobilerimiz, çok keyifli ama bir okadarda riskli. herkesin çok dikkat etmesi gereken bir konu açmışsınız tablo sonderece basit, basit olduğu kadarda, öğretici, inşallah herkes hobisini güvenli ve en önemlisi sağlıklı bir şekilde devam ettirir..
İnşallah tez zamanda sağlığınıza kavuşursunuz Nacizane herkeze tavsiyem sizi sevenler icin sevdiğiniz bazı seylere sınırlama getirmeniz babasını erken kaybetmiş biri olarak sağlıkla kalın

fishing06

Aktif Üye
Adı
Uğur Omay
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Nejat Bey öncelikle size geçmiş olsun demek istiyorum.
Melih Bey size de bu konuyu açtığınız ve birçok kişinin dikkatini çektiğiniz için teşekkür etmek istiyorum.
Maalesef bazı kişiler vücutlarını tanımadıkları ve kapasitelerinin farkında olmadıkları halde sadece anlamsız bir hırs yüzünden kendilerini aşırı zorluyorlar ve sonunda bu istenmeyen olaylar yaşanabiliyor.
Tüple yapılan sportif dalışlarda bile 30 mt 'nin altına inmenin çok tehlikeli olduğu belirtilirken bazılarımızın bu derinliklere inerek trofe av peşinde koşturmaları gerçekten inanılması güç bir olay...
Sizler de biliyorsunuz ki 3-5 mt 'lerde bile trofe balığa rastlamak mümkündür ve örnek videoları her yerde (sanal ortamda - web 'de) mevcuttur.
Arkadaşlar, lütfen sınırlarınızı zorlamayın ve sevdiklerinizi arkanızda yanlız bırakmayın.
Herkese kazasız ve bol trofeli avlar diliyorum.

sabora

Daimi Üye
Adı
Sabahattin BORA

Nejat ağabey çok geçmiş olsun. Umarım anjiyo sonucu iyi haberler alırız ve en kısa zamanda sağlığına kavuşursun.

cankam

Yeni Üye
geçen günlerde bende çok fena düştüm.. biraz daha dikkat etmek gerek teşekkür ederim hocam

fishing06

Aktif Üye
Adı
Uğur Omay
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Güzel bir paylaşım olmuş.
Gerçekten dikkat edilmesi gereken bir konu...
Teşekkürler.