Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Amatör Denizci Belgesi Nasıl alabilirim.

zaraguna

Yeni Üye
Adı
erdem emer
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Merhaba , herkes amatör denizci belgesi almoş fiyatı makul ve istihdam yaratılıyormuş.
Sizden ricam adım adım ne yapmam gerekiyor ?
İstanbul'da ikamet ediyorum.

Rasgele.

secolanga

Üye
Adı
Sercan
Merhabalar, bulunduğunuz yere en yakın Liman başkanlığına giderek veya arayarak bilgi alabilirsiniz. Gerekli işlemleri yaptıktan sonra herkesi bir yere toplayıp aynı gün içerisinde eğitim verip sınav yapıyorlardı. Pandemi sürecinde değişiklik olması muhtemel.

zaraguna

Yeni Üye
Adı
erdem emer
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Merhabalar, bulunduğunuz yere en yakın Liman başkanlığına giderek veya arayarak bilgi alabilirsiniz. Gerekli işlemleri yaptıktan sonra herkesi bir yere toplayıp aynı gün içerisinde eğitim verip sınav yapıyorlardı. Pandemi sürecinde değişiklik olması muhtemel.
Fiyat hala çift rakamlı mı ?

umitdulger

Daimi Üye
Adı
Ümit DÜLGER
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Fiyat hala çift rakamlı mı ?
Mağazada parayla satılmıyor ki hocam. Devletin aldığı bir harç söz konusu en fazla diğer vergiler gibi enflasyon zammı görmüştür bu sene.
2019'da 40 liraydı şimdi en fazla 50-55 lira olmuştur.

Son düzenleme:

hamdialev

Daimi Üye
Adı
Hamdi ALEV
Kan Grubu
O Rh Negatif
Pandemi başlangıcında iptal oldu kurslar. Sonra bazı liman başkanlıkları başladı. İstanbul da hala kapalı başvurular.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

zaraguna

Yeni Üye
Adı
erdem emer
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Mağazada parayla satılmıyor ki hocam. Devletin aldığı bir harç söz konusu en fazla diğer vergiler gibi enflasyon zammı görmüştür bu sene.
2019'da 40 liraydı şimdi en fazla 50-55 lira olmuştur.
Orası öylefakat belli bir üsre uygun diye duymuştum.

rifat_br

Yeni Üye
Adı
Rifat B.
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Merhaba,

Bursa'da Cuma günü sınav vardı. Önce bir sunum ve eğitim ardından sınav oluyor. Sonra gelen mesajla ödemeyi yapıp belgeyi alıyorsunuz. 50 TL civarında başka masraf yok. Sadece sınavı dikkatli yapın yeter.