Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ankaralılar gidin de şöyle beleş beleş bi film izleyin sinemada ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TEKNOTURK

Daimi Üye
(Ç)alıntıdır, fısıltıdır, fırsattır :):)

arkadaşlar ankara daki ankara forum alışveriş merkezindeki sinema her salı istediğiniz seans ve istediğiniz film beleş

şartları ise ya üniversite öğrencisi olmak yada kamu personeli olmalısınız..

eğer giden olursa diye ek bir bilgi vereyim girişteki danışmadan davetiye almanız gerekiyor ve davetiyeler sadece salı günü veriliyor. duyurulur....

gidiş için etlik arabalarına biniyorsunuz son durakta iniyorsunuz (261-262-263 numaralı otobüsler yinede gidiyormu diye sorun ne olur ne olmaz
)

DrEjO

Aktif Üye
Adı
Tamer
valla süpermiş Ankara'da olmak varmış kaçırmayın bencede...

Asi ve mavi

Daimi Üye
Adı
Didem
Şu kampanyaları öğrenciydi, kamu personeliydi, şu opertördü, kıldı, tüydü diye ayrım yaparak duyurmuyorlar mı, sinir oluyorum. Adı üzerinde kampanya! Herkesi kapsayan birşey patlat, insanlarda bir nasiplensin. :)

Murat BİLGE

Daimi Üye
Adı
Murat BİLGE
Şu kampanyaları öğrenciydi, kamu personeliydi, şu opertördü, kıldı, tüydü diye ayrım yaparak duyurmuyorlar mı, sinir oluyorum. Adı üzerinde kampanya! Herkesi kapsayan birşey patlat, insanlarda bir nasiplensin. :)
Asi ve mavi,
Bu kampanya Ankara harici her nerde olsaydı bu tepkine bende katılırdım.
Ama merak etme, bu Ankara'daki öğrenci ve komu personeli için ayrıcalık değil, niye mi?
Çünkü: Türkiye'nin ençok öğrenci ve memur kesimi Ankara'dada ondan :confused: :mad: :p :D
Tahmin ediyorum ki Ankara'da her 3 kişiden birini çevirseniz, Öğrenci, memur yada asker çıkar... Yada bunların çocukları...

Teknotürk paylaşımın için sağol...

Asi ve mavi

Daimi Üye
Adı
Didem
Asi ve mavi,
Bu kampanya Ankara harici her nerde olsaydı bu tepkine bende katılırdım.
Ama merak etme, bu Ankara'daki öğrenci ve komu personeli için ayrıcalık değil, niye mi?
Çünkü: Türkiye'nin ençok öğrenci ve memur kesimi Ankara'dada ondan :confused: :mad: :p :D
Tahmin ediyorum ki Ankara'da her 3 kişiden birini çevirseniz, Öğrenci, memur yada asker çıkar... Yada bunların çocukları...

Teknotürk paylaşımın için sağol...
Haklısınız ama kısmen. Şöyle ki; Ankara'da oturan ama asker, öğrenci ya da memur olmayan bir sürü insan tanıyorum. Onlar ne olacak. :rolleyes: (Tabii bu sorum size değil, ayrıcalıklı kampanya yapanlara) :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...