Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ANTALYA Balık Av Durumu Raporları(Lara, Konyaaltı, Adrasan, Alanya, Manavgat, Kemer, Kaş, Serik)

Konu, 'Türkiye Genelinde Bölgeler ve Avlaklar, Nerelerde Balık Avlanır' kısmında Stolz tarafından paylaşıldı.

1. tentirdiyot

tentirdiyot Aktif Üye

Alanya da yaşıyorum . Artık alanya eski bakır halinden uzak olduğu için balık falan çok az .
    Dim çayı deniz ile buluştuğu kısımda zaten hep ufak mırmır çok fazla sandıysan levrek ama çok nadir .
    Gazipaşa tarafına gidiyorum artık ben oralar daha bakir

SM-N930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mustafa yartan ve Büyük Beyaz bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. sameteryavuz

sameteryavuz Aktif Üye

Herkese selamlar ;
    Antalya kemerde(tekirova) esimle otelde tatile gidiyoruz. Giderken oltalarinida al yoksa cok sıkılırsın diyince gozlerim yerinden cikti , tarifsiz heyecan sardi.Aman allahim bunlarida duydum. Otel bir koyda ve cok sakin. Saginda kayaliklar ve zemin taslik. Bu bolgede spin ve lrf ile yakala birak yapicam. Ne gibi bir takimonerirsiniz , neler cikar ?
    Simdiden tesekkurler herkese ve Allah eslerinizinde sizlere bu sekilde " oltalarinida al" demesini nasip etsin :)

4. Levreko

Levreko Daimi Üye

Otelin iskelesi var ise birde iskelenin altında ışıkta yanıyorsa glow yani yeşil parlayan silikonlar iyi iş yapar yine sabahı karşıda slim ve büyük sahtelerle baraküda alabilirsiniz. Gündüzleride iskeleden tekli iğneye ekmek takarak kefal alabilirsiniz akdenizin kefali güzel ve temiz olur sabah erken saatte de tavuk göğüsü ile mırmır lokum balığı falan çıkar.

coner ve sameteryavuz bunu beğendi.
  5. sameteryavuz

sameteryavuz Aktif Üye

Fatih hocam teşekkürler bilgiler için. Ancak benim yemli avlanabilme gibi bir durumum olamayacak. Gulp wormlarlar ile mırmırı , baby jig ile melanur sanırım alabilirim diye düşündüm kafamda ama.

Levreko bunu beğendi.
  6. Levreko

Levreko Daimi Üye

Otelin iskelesi var ise size her yönden kolaylık olur hem spin hem de lrf için çok iyi olur ayrıca iskeleden el oltasıyla bile yemli avı çok kolay yapabilirsiniz ve çok zevkli olur

coner ve sameteryavuz bunu beğendi.
  7. ahmetarifsaygin

ahmetarifsaygin Yeni Üye

Merhaba! o bölgede beldibinin orda bi çay var gelip geçerken sürekli gördüğüm bi yer çayın tam karşısında dalyanlar var kanaatim orda kesinlikle levrek yapar diye düşünüyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Kursatsukru

Kursatsukru Yeni Üye

Sarısu da bu aralar levrek çıkıyor. Akşam 21:00 ile gece 01:00 arası en ideal avlanma saatleri, sabah saatlerinde küçük balık çok oluyor.

9. Mehmet sule

Mehmet sule Yeni Üye

Merhabalar ben çok yeniyim ve belki beceremem diye ucuz hazır bir olta aldım 60 TL civarı.ve yakında yani Ağustos ortası gibi kaş Dalyan yada Muğla ya 4 günlüğüne tatile gelicem ve oltam şamandıralı sizce ilk deneyimim de bu 3 yerden nereye gitmeliyim.

mustafa yartan ve coner bunu beğendi.
  10. korayb3406

korayb3406 Daimi Üye

11. mustafa yartan

mustafa yartan Üye

Merhabalar tum hobidaslara Alanyada kıyıdan yemli av yapan arkadaşlar nereleri tavsiye edersiniz

SM-G570F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş