Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ANTALYA Balık Av Durumu Raporları(Lara, Konyaaltı, Adrasan, Alanya, Manavgat, Kemer, Kaş, Serik)

Konu, 'Türkiye Genelinde Bölgeler ve Avlaklar, Nerelerde Balık Avlanır' kısmında Stolz tarafından paylaşıldı.

1. tentirdiyot

tentirdiyot Aktif Üye

Gazipaşa tarafı türkler olabilir .
    Kloapatra da kaleye yakın olabilir ama sezonun bitmesini beklemek gerekli yada dinekte falezler

SM-N930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. mustafa yartan

mustafa yartan Üye

Konakli tarafında av yaptım seki tarafında da aav yaptım ama gazipaşa tarafına gitmedim
    Kaledıran tarafını merak ediyorum

SM-G570F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Fisher07

Fisher07 Aktif Üye

Kıyıdan yemli av için bence biraz daha beklemelisiniz. Şuan kıyılarda halen çok fazla yavru balık var. Ayrıca aslında lokum olmayan ve Antalya da lokum denilen balıktan dolayı büyük balıklar yemeye fırsat bulmadan yem bitiyor oltada. Kundu civarında yemliyle buaralar sargoz alanları duydum. Ben en son gittiğimde 2-3 parça mırmır aldım ki 6 saatlik bi av için bence az! Sarısu taraflarında melanur alanlarda var yemli beklemeli takımlarla.

mustafa yartan ve coner bunu beğendi.
  5. mustafa yartan

mustafa yartan Üye

Erken olduğunun farkındayım
    Sadece güzel meralar keşfetmek ıstiyorum tabi varsa sorun değil yesinler yemleri küçük baliklarida beslemek lazım ama hani her balıkçının belirli meralari vardır kış sezonunda güzel atraksiyonlarin yaşandığı buralari paylaşan olursa arkadaşlarım sevinirim.

SM-G570F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

coner bunu beğendi.
  6. BurakBaldiran

BurakBaldiran Aktif Üye

Antalyali avcilar mera paylasmayi sevmiyor :) zaten paylascak merada kalmamis sagolsunlar yavrudan daha baliklari yakalayip "bundan 10 15 tane oldumu tavasi guzel oluyor" dedikleri icin kiyilarda pek durum ic acici degil. Ha youtube da acip izlerseniz antalyada rekorlar falan diye paylasimlar var. O meraya da sahil guvenlikten baskasi giremiyor :) su biraz sogusun birazcik canlanma olur diye tahmin ediyorum.

mustafa yartan ve Fisher07 bunu beğendi.
  7. Fisher07

Fisher07 Aktif Üye

Eğer falezlere inerim diyorsanız at-çek yaparak bişeyler kandırma şansınız olur olmadı sarısu plajını deneyin hazır ay yokken. lakin orasıda gece 12 de kapanıyor. onun dısışında concorde otel önünde güzel sülünezle 50mt atışlarda bişeyler alma şansınız var. daha fazla anlatıp açık etmeyeyim meraları :D şaka biyana antalya da kimse mera paylaşmıyor. merkezdede çok bi mera yok öyle sağlam balık alınacak.

8. BurakBaldiran

BurakBaldiran Aktif Üye

Buarada o meraya sahil guvenlikten baskasi giremiyor derken sanki sitem edermis gibi yazmisim ama valla iyi ki de giremiyor hic olmazsa orda balik tutan adamlar el kadar baligi alip posede atmiyor, denize iade ediyor.

9. Samet

Samet Aktif Üye

merhaa arkadaşlar 22 ekimde cmas 1 yıldız dalış sertifikamı yükseltma amacıyla kaşta olacağım eğitimim 2,5 gün geriye kalan 2,5 günde spin yapmayı düşünüyorum yanımda ne tür sahteler olmalı ve kaşta nerelerde şansımı denemeliyim yardımcı olursanız memnun olurum...

10. futility

futility Üye

Geçen hafta oradaydım, her yeri cennet resmen. Yazılı orkinos, kuzu, girida, kofana, mercan yani ne ararsan var. Silikon ve sahtelerden favorilerini almaya bak derim. Kayalık kesimler jig için de gayet uygun.
    Sanırım küçük çakıl tarafında bazı yasaklar varmış, barınaktakilere sorup doğrulatsan iyi olur.

11. Samet

Samet Aktif Üye

ok bilgi için çok teşekkür ederim