Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ANTALYA Balık Av Durumu Raporları(Lara, Konyaaltı, Adrasan, Alanya, Manavgat, Kemer, Kaş, Serik)

Konu, 'Türkiye Genelinde Bölgeler ve Avlaklar, Nerelerde Balık Avlanır' kısmında Stolz tarafından paylaşıldı.

1. explorer79

explorer79 Yeni Üye

Sanırım bu konu unutulmuş. Biraz canlandıralım. Son 1 ay dır gece, gunduz tum Kemer çevresinde kıyıdan ugraştık. Daha çok tavuk ve sulunez denedik. Sonuç sıfır. 3-5 kuçuk balıktan başka (sargoz, mırmır,sokar ve fare) bir şey çıkmadı. Antalya merkezde nasıl durumlar?

Stolz ve Hamdi bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. cunsal

cunsal Üye

Tebrikler

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Fisher07

Fisher07 Aktif Üye

Şu mevsimde kıyıdan kolay kolay bişey alamazsınız yemli avla. Alacağınız balıklarda lokum, max 10-12 cm lik mırmır, sargoz, çupra ki onlarda limit altı zaten. ekim sonu kasım ortası gibi başlar ufaktan. Tabi tekneyle durum farklı. Ya da bildiğiniz at-çek merası varsa işin rengi değişir. Merkezde de durum aynı kısacası.

Stolz bunu beğendi.
  5. esessevgi26

esessevgi26 Yeni Üye

merhabalar bayadır yazamıyordum :) gece saat 1 gibi kolyos hevesiyle kundudan açılmaya başladık saat 4 e kadar ne yaparsan yap bir şey yemiyor. keteze , sırt , çapari banamısın demiyor. saat 4. 30 da tesadüf bi tane minik barbun takıldı oltaya. saldık 10 dk sonra bidon gezmeye başladı. çekmemle birlik te barbunun yarısı geri geldi :) . saat 5 sonra sı sağlam palamut sardı saat 7 ye kadar belki 50 parça palamut aldık. büyük değiller ama avı muhteşem. tavsiyem olsun kundu açıkları saat 5 ile 7 arası muhteşem palamut alıyor.. derinlik 25 mt... palamut avı sonrası biraz keteze yapalım dedik. 33 mt lerde de inanılmaz barbun alıyor. mutlu mesut kıyıya çıktığımızda kocalar can alıcıydı :) IMG_2599.JPG IMG_2638.JPG IMG_2633.JPG IMG_2615.JPG IMG_2616.JPG

6. BS Okuru

BS Okuru Misafir

Berektli güzel bir av olmuş.. Ben de bir kaç güne Alanya taraflarına tatile gidecem spin yapabileceğim meralar mevcut mu?

7. Mehmet Fatih

Mehmet Fatih Daimi Üye

Ben Alanyaya gitmeyeli 10 yılı geçti aslında memleket ama şehirin oradan dim çayı akıyordu denizle buluştuğu yerden kafa gibi balıklar çıkıyordu gidersen tam dim çayı ağzını denemeden geçme.

8. BS Okuru

BS Okuru Misafir

Valla Fatih kardeşim hiç tuzlu su tercübem yok kara düzen birşeyler yapacaz artık.. :)

9. rapido2006

rapido2006 Yeni Üye

Kemer Çamyuva da yaşıyorum.Sahte balıkla avlanma olayına yeni merak sardım....Sardım da arkadaşlar bu bölgede nerelerde avlana bilirim. Nasıl sahteler kullanabilirim. Yardım ederseniz sevinirim.

10. Büyük Beyaz

Büyük Beyaz Aktif Üye

Ay sonu alanya ya gidiyorum. Yanıma hangi malzemeleri alayım. Bu aralar kıyıdan neler çıkıyor.

11. Büyük Beyaz

Büyük Beyaz Aktif Üye

Kimseden ses çıkmadı spin ve lrf takımlarımı aldım. Bakalım kısmetimizde neler var.