Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Antalya Spin Avcılığı Için Bölge Önerisi

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı ve Uygulamalı Teknikleri' kısmında ismailduger tarafından paylaşıldı.

1. ismailduger

ismailduger Yeni Üye

Arkadaşlar selamlar Antalya'da ilk defa balık avına gideceğim.

Elimde 7-28 GR aralığına sahip bir spin kamış ve uygun makinem var aynı zamanda Savage Gearın çeşitli sahteleri var ancak bunları kullanabileceğim bir mera arıyorum. Büyük balık, küçük balık gibi kıstasım yok hedef balık yok diyebilirim yani. Babamla beraber gideceğim için sakin bir mera arıyorum. Var mı bir öneriniz? Burdur'da ikamet ettiğim için günübirlik olacak seyahatimiz onun için özellikle merkez ve merkez (konyaaltı) taraflarında önerebileceğiniz lokasyonlara açığım.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Fisher07

Fisher07 Daimi Üye

Öncelikle en azından tatilin kısmen bitmesini bekleyin... yani 19 ağustostan itibaren başlayın! mera konusunda avdaşlar haklı bir suskunluk içerisinde yani kolay kolay kimse nerden balık aldığını söylemez. Youtube da bülent talay adlı arkadaşın videolarını izleyin onun av yaptığı yerler merkezde olmasa da güzel mera! konyaaltı boğaçay mevki seyrekte olsa levrek yapar tabii olta atacak yer bulursanız! onun dışında yeni balıkçı barınağı, göynük kanyonu girişi karşı tarafı, konyaaltı plajı (ki turizmden dolayı şuan av yapmak yasak diye biliyorum) ayrıca kundu mardan çayı spin için bilindik meralar! gerisi tamamen gezip tecrübe etmeye dayalı...

bol şans rastgelsin!

4. ismailduger

ismailduger Yeni Üye

Teşekkür ederim. Meraların söylenmemesini aslında kısmen doğru buluyorum. Benim av yapacağım tarihlerde zaten 19 Ağustostan sonra olacak muhtemelen. Dediğiniz bölgeleri deneyeceğim.

Sayfayı Paylaş