Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Arkadaş tekne almadan önce lütfen bana bizzat danışın

volkanaksoy

Yeni Üye
Adı
Hasan Volkan Aksoy
Arkadaşlar herkese bol balıklı günler... 20 HP tohatsu ve 4.50 tekneye 22.750 TL link bir fiyat aldım... Size de sormak istedim... Tekne Yıldız Marin 4 zamanlı tohatsu 20 HP önerir misiniz... Ya da siz ne önerirsiniz... Sıfır almak istiyorum limitim 25 bin TL ve adrese teslim istiyorum... Enez Sultaniçeye... Önerilerinizi bekliyorum...

Mert858

Yeni Üye
Adı
Mert A.
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Merhaba. Bodrum'da koylarda gezmek için bir tekne arıyorum. Koç Marine nasıldır? Koç Marine 4.60 + 20HP 4 zamanlı Tohatsu için 39.000 tl fiyat aldım. Eğer iyi değilse tekne, motor dahil bütçem 40.000-50.000 TL. Ne önerirsiniz?

finansaldanışman

Aktif Üye
Adı
Erdem
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Öncelikle herkese selamlar.Şöyle eşimle hem keyif yapıp gezebileceğim hem de balık tutabileceğim beni üzmeyen dengeli bir tekne arayışına girdim.İsatek kafadan sildim.Marinboat 6,20 samba long cc ilgimi çekti ama o güvenlik hissini fiberin kalitesinden dolayı hissedemedim.anıl marine evet iyi ancak tam kafamdaki hem gezi hem balık işine nedense oturamadı.Nauta 6,80 tam benlik dedim,ancak hemen hemen aynı miktarlara poseidon weekend alabilecekken ona o para verilirmi düşünmeden edemedim.Moonday detaylarda ve yapı olarak bir güvenlik hissi verdi.Uygun motor seçeniği ile maksimum 175 bin bütçe ile siz ne alırdınız?Gerekçeleri ile yazabilirseniz sevinirim.SAğlıklı ve huzurlu günlerde bol trofeli avlar dilerim.

BAŞARAN

Aktif Üye
Öncelikle herkese selamlar.Şöyle eşimle hem keyif yapıp gezebileceğim hem de balık tutabileceğim beni üzmeyen dengeli bir tekne arayışına girdim.İsatek kafadan sildim.Marinboat 6,20 samba long cc ilgimi çekti ama o güvenlik hissini fiberin kalitesinden dolayı hissedemedim.anıl marine evet iyi ancak tam kafamdaki hem gezi hem balık işine nedense oturamadı.Nauta 6,80 tam benlik dedim,ancak hemen hemen aynı miktarlara poseidon weekend alabilecekken ona o para verilirmi düşünmeden edemedim.Moonday detaylarda ve yapı olarak bir güvenlik hissi verdi.Uygun motor seçeniği ile maksimum 175 bin bütçe ile siz ne alırdınız?Gerekçeleri ile yazabilirseniz sevinirim.SAğlıklı ve huzurlu günlerde bol trofeli avlar dilerim.
Merhaba Erdem Bey;

Bu bütçe ile Enma Marin teknelere bakmanızı öneririm.
Aklınız arkada kalmaz.

İyi forumlar dilerim.