Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Arkadaşlar Lrf Için Hangisi Uygun

LRF İçin Hangisi Uygun

• Kudos Light Style 225 cm 2-8 gr Lrf Kamış

Kullanılan: 6 75.0%
  • Kudos Storm 229cm 2-8gr Lrf Kamış

Kullanılan: 2 25.0%

• Kullanılan toplam oy
    8

MehmetÇağan

Daimi Üye
Adı
Mehmet Çağan ÖZCAN
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Kudos Storm 229cm 2-8gr Lrf Kamış : 150 TL almış bulunmakdayım şimdi sıra ne gibi jig vs almam gerekiyor bu arada soruma cevap veren herkes için çok ama çok teşekür ederim . Bu arada ben de derinlik 5mt geçmez mera olarak hangi silikonları almalıyım daha çok acemiyim ona göre tavsiyede bulunun :))
Bu arada çok güzel fiyata almışsınız ben 200e almıştım :) doları beklemedim tabi :D

MehmetÇağan

Daimi Üye
Adı
Mehmet Çağan ÖZCAN
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Tavsiye edeceğim ve eminim ki herkes için genel geçer kabul görmüş silikonlar, renk derseniz ben pembe derim ama siz meranızdaki avcılara çaktırmadan bi bakın ne yapıyorlar hangi renk tavsiye ediyorlar diye. Şimdi ben pembe derim sonra siz pembeyle alamazsınız kötü olmasın aramız :) ama modeller genel geçerdir.
* MARUKYU Power İsome ( L ) Silikon|Ecogear|Marukyu İsome
* FUJIN YUMMY SANDWORM 7CM Pearl White Glow|Fujin|
* Tetra Works Pipin Silikon 4.5 cm LRF Silikonu|DUO|
* Berkley Gulp Baby Sardine 5 cm Kokulu LRF Silikonu (Yeni)|Berkley|
* NIKKO SANDWORM FLOATING 8,5cm ORANGE #366||
* Berkley Gulp 5cm Bloody Kırmızı 12pcs|Berkley|
* Kudos Silly Worm 5 cm LRF Silikonu|KUDOS|
* FISHUP ARW WORM 5.5 cm 2''|Fish Up|
* Fladen Vermz 8.5 cm Kum Solucanı 20'li Paket|Fladen|
* Nomura Suzu 5cm 12 Adet Suni Yem|Nomura|
* https://www.mutlubalikcilik.net/Rapture-Mebaru-Aji-Worm-Silikon-Yem,PR-1.html
* https://www.mutlubalikcilik.net/Rapture-Mebaru-Kasago-5cm-LRF-Silikon,PR-3450.html (bunun pembesinden bulamıyorum hiçbir yerde, bulsam 5 paket alıp istiflicem o derece etkili bir silikon, dipten getirin mırmır alsın levrek alsın, yüzeyden getirin istavrit alsın çinekop alsın)
Dediğim gibi renklerini siz seçersiniz, unuttuğum yanlış yazdığım bir şey olduysa affola. Mutluyla da bir anlaşmam yok Kocaeli'li olduğum için oranın adresini verdim yanlış anlaşılmasın :D