Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Arkadaşlar siz bu konuda ne yapıyorsunuz??

muratmurat

Aktif Üye
Adı
MURAT TOMRUK
Binbir güçlükle para biriktirip bir makina,kamış malzeme alıyorsunuz geldi bir arkadaşınız eşiniz dostunuz sizden malzeme istedi versen bir dert,vermesen aynı veriyorsun aramazsan getirmez ararsan sana küser ne bilim alırsın alabilirsen sagı solu cizilmiş sizler nasıl bir yol izliyorsunuz nasıl bu işin içinden cıkılır fikirleriniz neler yardımcı olun biraz

alagadi

Aktif Üye
Adı
Ergun ÖRCÜN
Tavrınızı koymanız gerekir bence ama bu durum tamamıyla kişisel herkesin tavrı kendini bağlar

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Ben şahsen acemi arkadaşlarımı oltacıya götürüyorum kamışını makinesini malzemesini tam takım kendisi alıyor ben de elimden geldiğince yardımcı oluyorum hem alışverişte hem de balık tutarken. Gerisini kendileri beceriyor bir şekilde:) Zaten ustalaşmış arkadaşlarımın kendi oltaları benimkilerden fazla olduğu için emanet sorunu yaşamıyorum..

Bence en iyisi siz emanet vermelik çok ucuz birkaç takım kamış makine edinirseniz en azından kafanız rahat olur:)

Şemsipaşalı

Aktif Üye
Adı
NİHAT SONGÜN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Binbir güçlükle para biriktirip bir makina,kamış malzeme alıyorsunuz geldi bir arkadaşınız eşiniz dostunuz sizden malzeme istedi versen bir dert,vermesen aynı veriyorsun aramazsan getirmez ararsan sana küser ne bilim alırsın alabilirsen sagı solu cizilmiş sizler nasıl bir yol izliyorsunuz nasıl bu işin içinden cıkılır fikirleriniz neler yardımcı olun biraz
Kimseye takımımı vermem eski takımlarımı bile olsa ve kimsenin takımıylada balığa çıkmam. Bazen Üsküdarda şu kamışı bir uzağa at diyorlar onu bile yapmıyorum. Eeee ne demişler at, avrat, silah, balık takımı kimseye emanet edilmez belki böyle değildir ama benim kitapta böyle kardeşim.:rolleyes::);)

lüfercan

Aktif Üye
Adı
levent can
Benden böyle birşey istemeye kimse cesaret bile edemez.:)

tutarfatih

Aktif Üye
Adı
Fatih
Kimseye takımımı vermem eski takımlarımı bile olsa ve kimsenin takımıylada balığa çıkmam. Bazen Üsküdarda şu kamışı bir uzağa at diyorlar onu bile yapmıyorum. Eeee ne demişler at, avrat, silah, balık takımı kimseye emanet edilmez belki böyle değildir ama benim kitapta böyle kardeşim.:rolleyes::);)
Dostum kıramaz da atarsan bir de kamış kırılırsa gör bak o zaman neler oluyor:)

muratmurat

Aktif Üye
Adı
MURAT TOMRUK
ah be kardeşim nihat doğru söylüyorsunda bügün sinir hastası oldum adama diyorum bir hafta sonum var yarın balıga cıkacam sanki malımın ortagı ne olmuş bir takımınıda bana ver bende balıga cıkacam demezmi :mad::git al diyorum adam bana bozuluyor ya,genc degilizki umursamıyalum zoruma gidiyor ya

Şemsipaşalı

Aktif Üye
Adı
NİHAT SONGÜN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Senin durumda tam fiyasko olmuş be kardeşim. :eek:

fursam2000

Yeni Üye
Adı
özcan karakaya
Bende at, avrat, silah, balık takımı kimseye verilmez konusuna inanıyorum balığa giden bizamet takımını alsın

coppers

Üye
Adı
Adınızı Soyadınız
Mehmet
zevkin veresiyesi olmaz.