Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

At çek için bilgi almak

Abdullah SÜRÜCÜ

Daimi Üye
Adı
Abdullah
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Kamış,makina,misina bir şey değil,
Aaah o sahtelerin gözü kör olsun....:)
Ucuz sahteler konusunda ben yardımcı olurum Eşref ağabey... Aliexpress alişveriş listem 10 sayfayı buldu :) Son 3 aydır alışveriş yapmıyorum iyi fren yaptım :) Gerçi firenin sebebi 12 yıldır kullandığım kartın kart aidat ücretini geri ödememelerinden dolayı kızıp kapatmamdır :) Zaten İzmir'de yakalanabilecek en kolay avcı balık belli... Sahteleri de...
Bu arada hoş geldin Hasan...

coner

Daimi Üye
Adı
Eşref
Kan Grubu
O Rh Negatif
Eyvallah biraderim.Birde bütçeye uygun kamış buldukmu takım tamamdır.

GökAn

Yeni Üye
Bende senin gibi Yen'i başladım spine kardeşim. Bende 200 tl ye bi set yaptım kendime. 2 haftadır kullanıyorum keyif alarak Kamış Fladen extra flexx 270 15-50 atarlı, makine ise DAM quick 620 fd, misina okuma seabass 0,28 kullanıyorum ve tavsiye ederim başarılarr!!

Bledax

Daimi Üye
Adı
Hakan F
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Ucuz sahteler konusunda ben yardımcı olurum Eşref ağabey... Aliexpress alişveriş listem 10 sayfayı buldu :) Son 3 aydır alışveriş yapmıyorum iyi fren yaptım :) Gerçi firenin sebebi 12 yıldır kullandığım kartın kart aidat ücretini geri ödememelerinden dolayı kızıp kapatmamdır :) Zaten İzmir'de yakalanabilecek en kolay avcı balık belli... Sahteleri de...
Bu arada hoş geldin Hasan...
is yapiyor mu ucuzlar abdullah bey?malum bilindik model ve markalar ates pahasi... :-( gradation sardine 140 aldim bir tane suya atamiyorum ........ :)

Abdullah SÜRÜCÜ

Daimi Üye
Adı
Abdullah
Kan Grubu
B Rh Pozitif
is yapiyor mu ucuzlar abdullah bey?malum bilindik model ve markalar ates pahasi... :-( gradation sardine 140 aldim bir tane suya atamiyorum ........ :)
Benim barakuda avlarında yapıyor.. Açtığım raporlara bakarsanız hemen hemen hepsi aynı sahte..