Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

At Çek Için Hangi Makinayı Tavsiye Ediyorsunuz

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında Montserazar tarafından paylaşıldı.

1. Montserazar

Montserazar Yeni Üye

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Rx7

Rx7 Daimi Üye

Treant daha iyi gibi duruyor.

conquestime, Mektupla ve Adalı17 bunu beğendi.
  4. Melih Peker

Melih Peker Aktif Üye

5. Lovless

Lovless Aktif Üye

Seçmiş olduğunuz makinalar ile ilgili bilgim yok lakin, makina alındıktan sonraki süreçte, arızalı gelmesi durumunda ya da arıza yaptığında, yedek parça aradığınızda bulabileceğinizi düşünüyorsanız alın derim. Açıkcası ben olsam dertsiz aşım, ağrısız başım der bildiğim ve malzemesinin arkasında duran firmalardan alırım. Sıcak fırsatlardan 2. el makinalara dahi bakabilirsiniz.Sonuç da doların bizden çıkış fiyatı belli, aynı şekilde bizim satıcılarımızdaki kur farkından doğan satış fiyatı da belli çok büyük farklar çıkmaz. Karar merci sizsiniz.

Son düzenleme: 10 Ekim 2018
  6. MiKaDo1905

MiKaDo1905 Aktif Üye

Böyle bir sipariş denememizde gelen makinanın makarası kırıktı, sonrasında iade süreci bambaşka bir boyut ve kargo ücreti çıkıyordu o zamanki fiyatı göz önüne alınca hiç uğraşmamıştık

conquestime ve Mektupla bunu beğendi.
  7. kerem03

kerem03 Aktif Üye

seaknight bi makine almıştım geçmiş vakit, çok hoşuma gitti yağ gibi akıyor kullanırken keyif veriyordu eva topuz filan vardı. 2 ay kadar sonra bi sabah makineyi elime aldım ki dönmüyor. hiç dönmüyor, kımıldamıyor bile. şok oldum resmen. açtım içini heryer pas zift gibi olmuş içi. üstelik böyle olabileceğini tahmin ettiğim için avdan sonra temizlediğim tek makineydi :) malesef çöpe gitti. şimdiki malzemeleri nasıldır bilemiyorum tabi.

Mektupla, Apathetic ve conquestime bunu beğendi.
  8. Melih Peker

Melih Peker Aktif Üye

Ürün hatalı gelirse AliExpress’te kargo yollamanıza gerek Yok.resmini çeker open dispute der paranızı birkaç gün içinde iade alırsınız

Mektupla bunu beğendi.
  9. ibrahim1903

ibrahim1903 Aktif Üye

kastking sharky 2 aldık abime. ufak bir arıza vardı dispute açtık iademizi aldık. düzelttik tamir ettik ama şu an ip misinayı kusuyor. hemen hemen aynı paraya ceymar var ve bence daha iyi.
    bir tane de tsurinoya na4000 aldım. fiyat yakın onun da. yağ gibi akıyor makine tipi de güzel. ilk başta ip sardığımda üste yığmış gibi konik sarıyordu kullanımda herhangi bir sorun çıkarmadı. tek sorunum geçenlerde rotor içinde terazi ağırlığı çıktı onu da epoksiyle yapıştırdım halloldu.
    seaknight ı hiç denemedim yorum yapamıycam.
    tavsiyem Tsurinoya markasının ürünlerine göz atın. yeni jaguar4000 çok şık ve sağlam duruyor. youtube da inceleme videolarına bir bakın kafanıza takılan soruları alanlara sorun öyle karar verin.

Mektupla bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş