Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

At-Çek için kamış ve makine tavsiyesi

acemiAvcı

Yeni Üye
Adı
Asi Mutlu
At-Çek için kamış ve makine tavsiyesine ihitiyacım var. Ustaların yardımlarını bekliyorum. Foça'da uygun olan yerlerde kıyıdan avlanmayı düşünüyorum. Spin kamış mı yoksa surf kamış mı almalıyım? Sahte ne kullanmalıyım? Marka ve boy. Misina nasıl olmalı? Bütçe olarak 150-200 TL uygun olur mu? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim. Rastgele....

Moderatör tarafında düzenlendi:

mehmetcelik33

Aktif Üye
Adı
mehmet celik

Selçuk KAYA

Kıdemli Üye
Adı
selçuk
Kan Grubu
A Rh Pozitif

MERCURY90

Aktif Üye
Adı
HASAN
sadece atçek rapala yapacaksan schimano exage2500 tek geçerim, üzerinede iyisinden örgü mesina, param olsa koşakoşa gider alırım. ama ayrıca başka amaçlar için kullanacaksan başka seçim yap, arkadaşların söyledikleride uygundur

Sabun

Yeni Üye
Adı
İlker SAYGILI
Merhabalar benimde almayı düşündüğüm
Shimano-45-M-EXG3000MHSRC 6.2:1 devirli 310 gr.
Kamış olarakda OKUMA V SYSTEM SPİN KAMIŞ 270cm 10-40GR
Misina 0,18 MM TRABUCCO XP-LINE PHANTOM 300 MT
Değerli yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler.

KayaBalığıKaya

Daimi Üye
Adı
Uluç
Hooop kafalar gene karışır:)
Maddi düzeyinizi bilemem ama ben ucuz mal alacak kadar zengin değilim. Bir kaç tane atıl takımım olacağına bir tane tam takımım olsun uzun süreler kullanayım diye düşünürüm. Siz de öyle düşünün bence. Nasılsa 3 kuruşluk takımlarla da balık tutuyorlar diye de düşünebilirsiniz çünkü gerçekten tutulabilir de. Ama avın hangi anında o takımlarınıza güvenebilirsiniz büyük muamma. 3 kuruşluk makine koca balık çektim diyenler olacaktır elbet ama kaç kez o boyutta balık çekebilirsiniz o makine ile bunu da iyi düşünmek lazım.

Sabun

Yeni Üye
Adı
İlker SAYGILI
Hooop kafalar gene karışır:)
Maddi düzeyinizi bilemem ama ben ucuz mal alacak kadar zengin değilim. Bir kaç tane atıl takımım olacağına bir tane tam takımım olsun uzun süreler kullanayım diye düşünürüm. Siz de öyle düşünün bence. Nasılsa 3 kuruşluk takımlarla da balık tutuyorlar diye de düşünebilirsiniz çünkü gerçekten tutulabilir de. Ama avın hangi anında o takımlarınıza güvenebilirsiniz büyük muamma. 3 kuruşluk makine koca balık çektim diyenler olacaktır elbet ama kaç kez o boyutta balık çekebilirsiniz o makine ile bunu da iyi düşünmek lazım.
Abi şimdi tam olarak benim yazmış olduğum takımlar sence iyi mi ? Yani iş görür mü diyorsun..:rolleyes: