Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

At Çek olta tavsiyeleri

defjam

Üye
arkadaşlar aldığım makina ve kamış tamamen fiyasko çıktı elime aldığımda içme doğan his bari balık yakalandığında misinayı koparsada kamışı kırmasa oluyor sürekli surf kamış kullandığım içinmi bu his yoksa gerçekten böylemi bilemiyorum ama pekde memnun kalmadım

poyraz

Daimi Üye
kamışı kırma konusundaki korkunuz niye olsunki evet surf kamıştan spine geçerken içinize böyle bi his oluşması normal ama levrekte makinaya gereken kalama ayarını yaptıktan sonra balığı yorduktan sonra balığı sudan çıkartirken kamışla tartmadan alırsanız bu gibi sorunların olmayacağı kanaatindeyim sizin balık avına giderken bitanede kepçe olursa sorun olmaz diye düşünüyorum.vedat abayoğlu ağabeyimizin videosuna bir göz atın derim.Kalama Ayarı - Vedat Abayog

defjam

Üye
arkadaşlar merhaba makinamda sarılı olan okuma sea bass 0.28 misinam 2 defa atış sırasında kırıldı bana 20-60 gr atarı olan levrek için sağlam bir misina önerebilirmisiniz. en güzel 2 sahtem heba oldu gitti

gurcansap

Daimi Üye
Adı
Gürcan Sap
Kan Grubu
A Rh Pozitif
arkadaşlar merhaba makinamda sarılı olan okuma sea bass 0.28 misinam 2 defa atış sırasında kırıldı bana 20-60 gr atarı olan levrek için sağlam bir misina önerebilirmisiniz. en güzel 2 sahtem heba oldu gitti
Örgü kullanın.

tuna55

Aktif Üye
Adı
Tuna DURUKAN
Örgü kullanmayıda düşünmezseniz Asso Double Strength tavsiye ederim. Ben kullanıyorum ve memnunum.

defjam

Üye
arkadaşlar dün paraya kıyıp örgü misina aldım resmen güven geldi içime atış mesafemde gözle görülür bir artış oldu sıra geldi balıklara herkese cevapları ve yardımları için teşekkür ederim herkese rastgele :))

defjam

Üye
Saygı değer ustalarım bunlar benim sahtelerim sizce levrek için işime yararmı son sahtenin gagası kırıldı bu şekilde iş yaparmı ?

[/url
[url=http://bit.ly/c25MCx]

Moderatör tarafında düzenlendi: