Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Avcılar AMBARLI DOLUM tesisleri bölgesi tekne turu

Emreomem

Üye
Adı
Emre onem
16:00 da merada olmak için en geç 15:00 de toplanmak lazım sanırım ;)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

lufermania

Daimi Üye
Adı
Uğur
Yem taze olursa balık alma şansı artar.
Önce çapari ile yemlik istavrit arayabiliriz aslında. Bunun için de hava kararmadan 1 saat kadar önce de çıkıp istavrit deneyebiliriz.
Yanımızda da taze hamsi ve istavrit getiririz. Tekneden istavrit çıkarsa da bonus olmuş olur.(Aslında taze balık ben bulurum diyen biri olursa ücreti mukabili alabilse daha da iyi olur)
Bence hamsi teknede daha iyi çalışır gibi geliyor bana (Galata köprüsü hesabı). Yemi savurmayacağımız için bozulmaz da.

ufeak

Üye
Yem taze olursa balık alma şansı artar.
Önce çapari ile yemlik istavrit arayabiliriz aslında. Bunun için de hava kararmadan 1 saat kadar önce de çıkıp istavrit deneyebiliriz.
Yanımızda da taze hamsi ve istavrit getiririz. Tekneden istavrit çıkarsa da bonus olmuş olur.(Aslında taze balık ben bulurum diyen biri olursa ücreti mukabili alabilse daha da iyi olur)
Bence hamsi teknede daha iyi çalışır gibi geliyor bana (Galata köprüsü hesabı). Yemi savurmayacağımız için bozulmaz da.
o bölgede birkaç gün önceden bize tekne ile açılıp istavrit tutacak yada o işi yapan insanların araştırmasını yapabiliriz...

bize canlı istavrit tutup verebilecek birileri varsa alırız
ki zaten o limanda 5 tanesi 5 lira satan adamlar var canlı suda yüzüyor
çok alırsak belki ucuzada verebilir
ki senin olayıda yapabiliriz?

echoes

Aktif Üye
Adı
Murat Tunalı
Avcılar platformun biraz açığında taze istavrit tutabilirsiniz.Hamside olabilir ama hamsi çok taze olacak.Göbeği patlamış bayat hamsilere de vuruyor ama çabuk alıyor.İstavrit için kazıklanmayın.Biraz vaktinizi ince çapariye ayırın yakalarsınız...

baysal

Aktif Üye
Adı
gökhan
arkadaşlar bende katılabilirim tabi tarih ve saat belli oluca kesin cevabımı veririm ama şöyle söyleyeyim gece 9 sonrası her ava gelirim

ufeak

Üye
Arkadaşlar sanırım pek katılım olmayacak biz katılım oranını 3-5 kişiye düşürüp bir organizasyon düzenleyecegiz küçük ölçekli
0532 474 94 91
Lütfen katılmak isteyenler bilgi verebilirler mi
forum üzerinden özel mesajla telefon isim soy ad yazarlarsa

ben gerekli kişilerle görüşüp
tarih ve ücreti bildirecegim....