Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Avrupa Yakası Canlı Yem Satılan Yerler?

tutarfatih

Aktif Üye
Adı
Fatih
Arkadaşlar Avrupa yakasında canlı yem alabileceğimiz yerler konusunda bilgisi olanlar varsa paylaşabilirler mi?
Teşekkürler, sevgiler, selamlar...

lost_zombie

Daimi Üye
Adı
Nejat BİLECEN
Kan Grubu
A Rh Negatif
Arkadaşlar Avrupa yakasında canlı yem alabileceğimiz yerler konusunda bilgisi olanlar varsa paylaşabilirler mi?
Teşekkürler, sevgiler, selamlar...
Fatih'ciğim sitemiz üyelerinden Serdar var 10 dakika önce konuştum.Hafta sonu kaya kurdu ayarlayacak.Farklı yemlerde satıyor bildiğim kadarıyla teke, sulines,boru kurdu gibi emin değilim ama konusup sora bilirsin istersen telefonunu verebilirim.

Hafta sonu mini bir organizasyon yapacağız bakalım.Yemimizi şimdiden garantiye aldık diye düşünüyorum.

tutarfatih

Aktif Üye
Adı
Fatih
Fatih'ciğim sitemiz üyelerinden Serdar var 10 dakika önce konuştum.Hafta sonu kaya kurdu ayarlayacak.Farklı yemlerde satıyor bildiğim kadarıyla teke, sulines,boru kurdu gibi emin değilim ama konusup sora bilirsin istersen telefonunu verebilirim.

Hafta sonu mini bir organizasyon yapacağız bakalım.Yemimizi şimdiden garantiye aldık diye düşünüyorum.
Abi özel mesaj attım. Teşekkürler...

akdenizim

Yeni Üye
Adı
Murat Akdeniz
Arkadaşlar bende istanbulda canlı yem satan yer arıyorum, yardımcı olursanız sevinirim.

Murat BİLGE

Daimi Üye
Adı
Murat BİLGE
Daha önceki forumlarda Beşiktaş'ta bir malzemecide olduğunu okumuştum.
Ama tam nerde yerini bilmiyorum.
Avrupa yakasında başka bilinen bir yer varsa bende öğrenmek isterim..

lost_zombie

Daimi Üye
Adı
Nejat BİLECEN
Kan Grubu
A Rh Negatif
İlkay balıkcılık Haluk abi, Beşiktaş durakların orda necdet ozalit var onun iki sokak arkasında.Sonderece hatırnaz sonderece kibar bir abimiz ticaretin Haluk abiyle zevk oldugunu göreceksiniz.Biraz reklam gibi oldu ama.:D

Balıkoltası

Daimi Üye
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Orası kapandı Nejat Bey. Tabii 2-3 ay önce dükkan boşaltılmıştı. Tekrar açıldımı bilmiyorum.

Balıkoltası

Daimi Üye
Kan Grubu
B Rh Pozitif
AA üzüldüm Haluk abinin sağlık sorunu vardı ondanmı acaba tühh telefon numarasıda yok.Merak ettim şimdi.
Zaten yeni mal almıyordu dükkanı boşaltıyordu. Birkaç ay önce Emre ile gittiğimizde çapari almak için komple boştu dükkan.

Murat BİLGE

Daimi Üye
Adı
Murat BİLGE
Ne yani avrupa yakasının bilinen tek canlı yem dükkanını ziyeret edemeden kapandığını mı öğreniyoruz yoksa.. Üzüldüm...