Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Aygaz Mini... Yorumları Alalım :)

Konu, 'Genel Konular' kısmında TektusKOR tarafından paylaşıldı.

1. TektusKOR

TektusKOR Aktif Üye

Hayırlı akşamlar...
    Küçük kamp ocakları ve haliyle küçük gaz kartuşları... Tam çay kahve zamanında yarıda kalan keyif...

Piyasa da özellikle araç bagajında piknik tüp taşıyanlar için göze hoş görünen, güvenli, fonksiyonel ve normal piknik tüp kapasitesinde tüp ve ocak tasarlamışlar...

Kamp pazarında yer edinir diye düşünüyorum. Şu anda eski setini getirene set halinde 160 TL den 124 TL ye düşüyormuş...

Var mı kullanan abilerimiz kardeşlerimiz... Yorumları alsak... Değer mi acaba verilecek fiyat farkına...

https://www.aygaz.com.tr/tupgaz/aygaz-mini-tup

https://www.aygaz.com.tr/tupgaz/kampanya/aygaz-mini-ile-eskiyi-getir-yeniyi-gotur-kamp

https://www.google.com.tr/url?sa=t&...FjAGegQIChAB&usg=AOvVaw2w_t3QVWXTrFaKNE9jCnPu

Screenshot_2019-11-05-21-53-40.png Screenshot_2019-11-05-21-53-51.png

Son düzenleme: 5 Kasım 2019
    Mektupla bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. ColorTR

ColorTR Aktif Üye

Dogadaki Yabancı harici şu an incelemesi yok ben daha denk gelmedim o da kendi alıp inceleme yapmış aygaz ne yazık ki nurgaz gibi pek reklam yapmıyor (en azından şimdilik bu tarafa daha yeni girdi) Kamp için ben hala max 450gr kartuş taraftarıyım gayet yeterli kullanım süresi sunuyor :) 1-2 günlük hafta sonu kampçıları belki tercih edebilir ama uzun süreli tura çıkanlar için çok fazla yük.

TektusKOR bunu beğendi.
  4. TektusKOR

TektusKOR Aktif Üye

Zaten bende bu durumu anlamış değilim... Piyasaya yeni bir ürün olmasa da tasarım çıkarıyorsun. Tv lere onca reklam veriyorsun ama gel gelelim bir tanıtım / kullanım videosu çekip youtube ya da benzeri bir yerde yayınlamıyorsun. Yük konusunda haklısınız. İlk mesajda dediğim gibi yine araç sahibi olan kampçılar için daha ideal görünüyor. Belki bu tutarsa ufak versiyonlar üretirler....

ColorTR ve Mektupla bunu beğendi.
  5. reelmaster

reelmaster Daimi Üye

Mini falan değil, 2kg bu bildiğin MİDİ tüp olmuş...o_O

6. TektusKOR

TektusKOR Aktif Üye

aynenabi zaten bildiğimiz piknik tüpünü modifiye etmişler :)

Mektupla ve reelmaster bunu beğendi.
  7. ColorTR

ColorTR Aktif Üye

Hocam araç olsa da yine çok ağır çünkü çoğu yere araç ile dibine kadar gidemiyorsunuz. Örneğin yaylaya çıktınız en iyi manzarada kamp yapmak için aracı bırakıp 200 metrelik bir tırmanış gerçekleştirmeniz gerekiyor, yada akarsu yanına kamp yapacaksınız 200 metre bir iniş ardından da çıkış yapmanız gerekiyor vs. durumlarında yaklaşık 20 kiloluk tam takır bir sırt çantasına ekstra 1,5kg yük çok fazla kapladığı yerde cabası örneğin benim ocak kafası katlanıp avuç içine sığan 50gramlık minik bir başlık tencere tava titanyum iç içe geçen hafif az yer kaplayan şeyler. Döküm tava falan çok fantezik güzel şeyler bagajda bulundurulabilir ama böyle böyle totalde 20 kilo ekstra yük olur :hihi: Dediğim gibi 1-2 günlüğüne arada kampa gidenler için uygun olabilir ama benim gibi çıkıp eve 1-2 ay sonra dönenler için yada en azından 1-2 haftalık tur yapanlar için biraz sıkıntılı :) Bunun yerine bagaja yedek bir kaç kartuş alıyoruz -ki bunları olabildiğince nadir kullanıp genelde ateş yakabildiğimizde ateşten faydalanıyoruz. Sabah gözümü açtığımda kahve yapmak için, yağmurlu havada çadırın bagajında yemek yapmak için falan çok güzel oluyor. Yanlış anlaşılmasın inceleme yapamasam da fikir vermesi açısından bu dediklerimi genel deneyimlerim olarak yazıyorum. Keza yer kaplama ve ağırlık sadece ocak için değil her ekipman için geçerli. Biz yine tam takım ağır yüklüyüz trekkingciler dağa tırmananların falan ekipmanları çok daha az ve çok daha hafif pahalı ekipmanlardan oluşmak zorunda kalıyor.

anılkadir, Mektupla ve TektusKOR bunu beğendi.
  8. ColorTR

ColorTR Aktif Üye

:koptum:

Mektupla bunu beğendi.
  9. reelmaster

reelmaster Daimi Üye

Tüplü arabalar için gayet iyi . Yolda kaldın -Tak- 20 km daha gider :harika::kptmya::naslyany::rolleyes:o_O:bsmagryr:

10. ColorTR

ColorTR Aktif Üye

Hahahahaha abi yaa ne gömdün aygaz görse ürünü piyasadan çekecek :D

Mektupla ve TektusKOR bunu beğendi.
  11. TektusKOR

TektusKOR Aktif Üye

bizimkiler kesin dediğiniz yöntem için bağlantı aparatı üretiler :)

ColorTR ve Mektupla bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş