Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Babamdan bana balıkçılık dersı

Adı
Adınızı Soyadınız
Selam Dostlar Değerli abilerim öncelikle sitemizin hayırlı olmasını dilerim. Başlıktanda anlaşıldığı gibi babamla aramda tatlı bir rekabet var ben balıkçıyım senden büyük tutarım falan gibi yıllardır sürer bu. Yine geçen yıl birlikte balığa çıkma fırsatı bulmuştuk. Karşılıklı idaalarla iki saat kadar sırtı çekmiştik ben nerde şu senin balıklar dedim gelir dedi kırma dümeni düz tut şunu falan derken işte geldi diye bağırdı alaylı bakışlarla balıkla on onbeş dakika mücadele sonrası balık kepçemdeydi. Kendi kendime eyvah olum serkan yandın sen dedim. Babamsın sen ustasın deyip öptüm elini.İşlerim dolayısı ile başka fırsat bulup balık tutamayınca koca kış ders alman lazım babandan çocuğum deyip duruyor. bende haklısın diyorum. Balık katil karpuzla 20 metrelerde yakalanmış ve 2 kilo gelmişti:eek:

sokrates

Aktif Üye
Adı
Murat Can
Kan Grubu
A Rh Negatif
:) Bükemediğin bileği öpeceksin kutlarım sizi ve babanızı tebrikler.

BİROL

Daimi Üye
Adı
Birol
Ne şanslısınki baban gibi sana el veren var.Tabii forumdan öğreneceğin teknikler ve ekipman bilgileri ile babanı geçme şansın olabilir.

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Babana tebrikler Serkan
Güzel bir rekabet başlatmışsın ama kaybettiğin için uzun süre babandan çekeceğin var sanırım :)

Adı
Adınızı Soyadınız
Evet sizinde dediğiniz gibi ilk fırsatta balığa çıkıp şansımı denemem lazım yoksa daha çok kızdıracak beni:eek::eek::eek: