Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bağladığım çapari kösteklerim

Rapalacı

Daimi Üye
Adı
FURKAN ®
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Dostum eline sağlık, ilk yapışınsa gayet iyi.
Tuhafiyecilerde makara organze satılır fiyatlarıda makuldür, renk olarak; fıstık yeşili, turuncu, beyaz (güneşte veya ışıkta morlaşandan), mavi de olur. Eminönüne gidersen envai çeşit var.
Makaradan açtığında çıkan simi ikiye böl, içine de morlaşan sim ve iki tel kendi rengine sim koy, uzunluk iğnenin iki katı boyda olsun. Köstek misinası olarak 0.10-0.12 yi geçme baharda ince iş yapar. Mümkün olduğu kadar nazik yapmaya çalış, kendi yaptığın kösteklerle balık aldığında ekstra hoşuna gidecek. :)
Haydi rastgele.

Son düzenleme:

Heckel

Yeni Üye
Adı
Berk Turan
Dostum eline sağlık, ilk yapışınsa gayet iyi.
Tuhafiyecilerde makara organze satılır fiyatlarıda makuldür, renk olarak; fıstık yeşili, turuncu, beyaz (güneşte veya ışıkta morlaşandan), mavi de olur. Eminönüne gidersen envai çeşit var.
Makaradan açtığında çıkan simi ikiye böl, içine de morlaşan sim ve iki tel kendi rengine sim koy, uzunluk iğnenin iki katı boyda olsun. Köstek misinası olarak 0.10-0.12 yi geçme baharda ince iş yapar. Mümkün olduğu kadar nazik yapmaya çalış, kendi yaptığın kösteklerle balık aldığında ekstra hoşuna gidecek. :)
Haydi rastgele.
Tamamdır abi bugün ben bi tuhafiye gezeyimde iyice renk toplayayım :)

Ersin1903

Daimi Üye
Köstek bağlaması gayet başarılı olmuş Berk kardeşim.. Tek tavsiyem floş kısmı biraz daha uzun yap, çok kısa tutma.. Bağladıktan sonra bir iğne boyu daha floş bırak öyle kes ;) Rastgele...

Heckel

Yeni Üye
Adı
Berk Turan
Köstek bağlaması gayet başarılı olmuş Berk kardeşim.. Tek tavsiyem floş kısmı biraz daha uzun yap, çok kısa tutma.. Bağladıktan sonra bir iğne boyu daha floş bırak öyle kes ;) Rastgele...
Eyvallah abim bidahaki bağlayışımda daha uzun bırakıcam

Cotanak

Yeni Üye
Adı
Oğuz
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Çok güzel. Tebrik ederim. Ben de bu işe çok heves ediyorum. İnsanın kendi emeğinin karşılığını alması çok hoş bir şey. Tekrar tebrikler...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi