Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

BALABAN KİRALIK TEKNE YARDIMI (DURUSU GÖLÜ)

Konu, 'Balık Avı Teknikleri, Balık Nasıl Avlanır' kısmında sagmarius tarafından paylaşıldı.

1. sagmarius

sagmarius Yeni Üye

Merhabalar,

C.tesi günü oğlen saatlerinde balabandan tekne kiralamayı planlıyorum, tavsiye edebileceğiniz tekne var mıdır?
    En son 1 ay önce telefonda bir kaptan ile anlaştık anlaşmamızda teknenin büyük boy olması gerektiğini aksi durumda binemeyeceğimizi söyledim sorun yok 6 kişi biniyor tekneme dedi fakat tekne küçük geldi 3 kişi için ve rahat hareket edemeyeceğimiz için vazgeçtik kaptan biraz tavır takıldı gitti, sonuçta baştan uyardım, sonra orada 1 tekne bulduk baya buyuk güzeldi kaptanı da çok yaşlıydı ve 2 saatten fazla duramayacağını söyledi neyse dedik az dururuz diyerek yola çıktık çıktıktan 10 dk sonra pişman olduk amcanın kulaklar iyi durmuyor balık geliyor dur durana kadar 2 dk sesleniyoruz sonra git diyoruz tekne olduğu yerde duruyor gitmiyor hızlan diyoruz bu sefer çok hızlanıyor, balık yakaladık genelde bütün teknelerde kepçe olur bizde kepçe vardır diye yanımıza da almadık 2 tane baya iyi boyda balık kaçırdık kepçe olmadığı için velhasıl kerem aynı sorunları yaşamayacağımız bir tekne kaptan bilgisi konusunda desteklerinizi bekliyorum.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. alkanhizal

alkanhizal Yeni Üye

balaban köyüne girdiğiniz zaman ilk girişte köy kahvesi vardır ordan sorabilirsiniz göl kıyısının ismi yazla diye geçer göl kıyısına inerken soldan bir yol devam eder taşlık bir yol ordan devam edin yolun sonuna doğru sağ tarafta bahçeler vardır orda bulubilirsiniz 2-3 kişi vardır tur yaptıran ama 6 kişi çok zor olur en fazla 4 olta atabilirsiniz 2 tanesi uzun kamış olması şartıyla birde saatlerce gezmeye gerek yok öğlen balık pek atlamaz sabah erken yada öğleden sonra 5'ten sonra göle çıkmanız yeterlidir en iyi av saatleridir.

4. sagmarius

sagmarius Yeni Üye

Alkan bey, Merhabalar,

Cevabınız için teşekkürler, işimi şansa bırakmak istemediğim için direk kaptan tel bilgisi verilirse daha iyi olur benim için belirttiğiniz gibi orada kiralanmayı bekleyen tekneler oluyor ama yukarıda belirttiğim sıkıntıları yaşamamak için önceden anlaşmak daha sağlıklı olacak benim için.

5. alkanhizal

alkanhizal Yeni Üye

bir daha gittiğim zaman telefon bilgisi alırım sizin için Veli dayı vardır orda tekneci sıkıntı çıkarmaz sadece arpa suyu eksik olmıyıcak :))

6. halimyildiz

halimyildiz Daimi Üye

Reis. Mehmet civali onumara bir adamdir
    05372682435. Balabandan

ino bunu beğendi.
  7. sagmarius

sagmarius Yeni Üye

Halim bey, Merhabalar,

Verdiğini tavsiye için tşk. kaptanla görüştük anlaştık tekrar teşekkürler.

8. halimyildiz

halimyildiz Daimi Üye

Selam söyle mehmet abime halim dersin

9. sagmarius

sagmarius Yeni Üye

Aleykümselam baş-üstüne.

10. sagmarius

sagmarius Yeni Üye

Merhabalar,

Mehmet kaptandan çok memnun kaldık bereketli bir balık avı oldu, tek sıkıntı teknesi aşırı gürültü yapıyor onun dışında çok keyifli geçti kaptanın buzdolabı bile vardı ;)

Ekli Dosyalar:

BS Okuru bunu beğendi.
  11. BS Okuru

BS Okuru Misafir

acaba numarasını alabilirmiyiz bu hafta sonu bizde gitmeyi planlıyoruz ama