Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Balığa gitmek için Evden izin alamayanlar kulübü

sokrates

Aktif Üye
Adı
Murat Can
Kan Grubu
A Rh Negatif
İnsan bu yöntemleri yöntem olarak uyguladımı işin doğallığı kalmıyor. Mesela ben farkında olmadan ortamı dengede tutmak için büyük bir ihtimalle bazılarını yapıyorumdur. Ama yaptığımın farkında olunca olmuyor. Doğallığı bozuluyor.

Yani anlatmak istediğim, balığa gitmek için taktik yapıyorum ama içimden geldiği gibiyapıyorum, doğaçlama oluyor. Birisi dediğinde olmuyor.

Son bir madde eklemek istiyorum.

Hafif maço tarafınız her zaman kenarda dursun ve ender de olsa habersiz ben balığa gidiyorum, bana nevale hazırla deyip,balığa gidin.

O yüzünüzü mutlaka yılda bir en fazla iki kere görsün eşiniz. Aşırıya kaçmadan. O davranışlarınızın arkasında mutlaka bir otorite olduğunun farkına varsın. Maço olmayın ama, her zaman olabileceğiniz ihtimali her zaman olsun. Eşinin otoritesini baskın karakterini hissetmeyen kadınla iletişim daha zordur.

Her zaman saygı,sevgi çerçevesinde olmalı her şey, paylaşarak yürümeli hayat. Fakat sonunda son karar hakkının sizde olduğu, sonuçta evin cumhurbaşkanın siz olduğu, ihtimalı hiç bir zaman unutulmasın. Doğada Her şeyin matametiksel eşit olduğu hiç bir şey yok. Doğaya karşı gelmemek lazım.

Buna bir ayak üstünde kırk takla atmak denir. Tı tı tı, hiç yakıştıramadım sizlere.:)

Herzaman doğruyu söyleyin. Bu sadece eşler için değil, tüm bireyler için büyük önem teşkil eder. Doğruyu söyleyin ve bu hobinin sizin için ne kadar önemli olduğunu ifade edin. Gerçekten işe yarayacak. yazılan maddeleri de uygulamak zorunda kalmayacaksınız. ;)
Evet Tanbey ve Didem sözkonusu realite olunca katılmamak içten bile değil sizlere fakat günün yorgunluğunu sağolsun Birol abi sayesinde neşelenerek attık. :)

Asi ve mavi

Daimi Üye
Adı
Didem
Didem Hanım malesef doğruyu söyleyince bu sefer de ters anlamlar çıkabiliyor. Sen bu aralar fazla balığa gitmeye başladın acaba başka birşeyler mi var gibisinden:)
''Bu aralar'' cümlesini sık duymaya başlarsanız demek ki o bahsedilen aralarda gerçekten fazla gitmişsiniz demektir. :) İnsan evli olunca, sorumluluları da öncelikleri de bekâr hayatına göre fazlasıyla değişiyor. E hâl böyle olunca da aradaki dengeyi ayarlamak size düşüyor.

Evet Tanbey ve Didem sözkonusu realite olunca katılmamak içten bile değil sizlere fakat günün yorgunluğunu sağolsun Birol abi sayesinde neşelenerek attık. :)
Elbette, bende Birol abinin eklediği maddeleri okuyunca çok eğlendim. Birazda acıdım sizlere.:)

löngöz

Daimi Üye
Adı
BÜLENT GÜNER
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Valla arkadaşlar bu konuyu dün akşam muhabbet odasında biraz işlemiştik ama bu kadar çok arkadaşın bu konudan muzdarip olduğu hiç aklıma gelmezdı..
en iyisi arkadaşlar yılda 2 defa av organizasyonu yapılan turlara beraber katılın ,,ama şöyle rüzgarlı ve dalgalı günleri seçın...
hanımlar okumuyordu değılmı...

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
''Bu aralar'' cümlesini sık duymaya başlarsanız demek ki o bahsedilen aralarda gerçekten fazla gitmişsiniz demektir. :) İnsan evli olunca, sorumluluları da öncelikleri de bekâr hayatına göre fazlasıyla değişiyor. E hâl böyle olunca da aradaki dengeyi ayarlamak size düşüyor.

Ben bekar olduğum halde maruz kalıyorsam evli Abilerim neler çekiyordur kimbilir:) Dengeyi ayarlamak tabiki çok önemli size katılıyorum ancak evliliğin sorumluluğun olmadığı bekar hayatında da balığa doyasıya çıkabilme hakkımı kullanmak istiyorum:)

Asi ve mavi

Daimi Üye
Adı
Didem
Ben bekar olduğum halde maruz kalıyorsam evli Abilerim neler çekiyordur kimbilir:) Dengeyi ayarlamak tabiki çok önemli size katılıyorum ancak evliliğin sorumluluğun olmadığı bekar hayatında da balığa doyasıya çıkabilme hakkımı kullanmak istiyorum:)
Kolaylıklar dilerim.:)

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Valla arkadaşlar bu konuyu dün akşam muhabbet odasında biraz işlemiştik ama bu kadar çok arkadaşın bu konudan muzdarip olduğu hiç aklıma gelmezdı..
en iyisi arkadaşlar yılda 2 defa av organizasyonu yapılan turlara beraber katılın ,,ama şöyle rüzgarlı ve dalgalı günleri seçın...
hanımlar okumuyordu değılmı...
Bülent Abicim çözümleriniz yılların tecrübeleriyle olgunlaşmış olduğundan saygım sonsuz mutlaka deneyeceğim.. Malesef hemen her evde oluyor böyle şeyler ee demokraside de çareler tükenmiyor doğal olarak:)

sokrates

Aktif Üye
Adı
Murat Can
Kan Grubu
A Rh Negatif
Elbette, bende Birol abinin eklediği maddeleri okuyunca çok eğlendim. Birazda acıdım sizlere.:)
Valla ne desen haklısın Didem acınacak haldeyiz yani en azından ben bu sevda yüzünden bazen tatlı tartışmalar çıkmıyor değil evde. :eek: