Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

balık bulucu

ermansönmezer

Yeni Üye
Adı
erman sönmezer
Kan Grubu
O Rh Pozitif
merhaba
lowrance elıte 7ti balık bulucu almayı düşünüyorum ilk cihazım tavsiye eder misiniz ya da bilgisi olan var mı

Seddülbahir

Aktif Üye
Adı
Serdar Altınbilek
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Kullanmadım, net bir şey söylemek zor.. Ama güzel bir cihaza benziyor.
Ultrason özelliği 91 metre diyor, alıp kullanırsanız tecrübelerinizi bekleriz.

yankizulu

Üye
Bende bundan almak istiyorum, konu sahibi satın aldınız mı.? lowrance elıte 7ti

yankizulu

Üye
Evet satın aldım, fakat daha kullanma fırsatı bulamadım. Kullandıktan sonra bilgi veririm, şayet bu ilk deniz aracım başka bir botla nasıl kıyaslarım bilmiyorum kendimce + - paylaşırım.
Sanırım tr deki bu model bottan en sonuncusunu ben aldım 2,70 boy olanı vardı istanbulda.

yankizulu

Üye
lowrance elıte 7ti bundan vazgeçtim FS modeli var 9 inç onu alıcam fakat stokta yok bekliyorum.

Adı
bahattin akkaya
Lowrance da elite ti modellerin adı elite fs olarak değişti bir kaç ek özellik geldi bildiğim kadarıyla. Cihaz arkadaşımda var (ti2) ve beraber balığa çıkıyoruz sürekli. Bence en az cihaz kadar ayna önemli. FS ler şuan 3 in 1 ayna ile geliyor. Eğer sığ suda avlanmayacaksanız boşuna 1.500-2000 tl fazla vermeyin. Hedef avınız dip balıkları ise bu aynanın size sunacağı ekstra özellikleri maalesef kullanamayacaksınız.

Sezer88

Yeni Üye
Adı
Talha Sezer
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Merhaba, yeni lowrance hook reveal 7 aldım, monte edildi ama sadece 3 m gösteriyor, ayarlardan 50m yapıyorum ama yine de 3 metre gösteriyor. Bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum

lotii

Yeni Üye
Adı
Emrah
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Merhaba, yeni lowrance hook reveal 7 aldım, monte edildi ama sadece 3 m gösteriyor, ayarlardan 50m yapıyorum ama yine de 3 metre gösteriyor. Bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum
Benzer bir sorunu elite 7 fs (3in1 transducer) cihazimda yasiyordum. Derinligi hic gostermiyor, aynayi tanimiyordu. Yazilimi guncelleyince cihaz calismaya basladi. Gecen hafta cihazi tekrar tekneye monte ettigimizde, seyir halindeyken derinlik 0.5m'de takili kaldi. Cihazi fabrika ayarlarina dondurunce o gun sorunsuzdu. Bu hafta durum ne olacak bilmiyorum ama fabrika ayarlarina dondurmek belki isinize yarar.