Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Balık için yardım (İğne, Yem)

hsnemr64

Yeni Üye
Adı
Hasan Emre Kardeş
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Merhabalar bu benim 2. mesajım ve sizlerden yardım istemek için yazıyorum. Geçen gün derede balık avlamak diye yardım amaçlı yazmıştım ve yardımcı oldunuz çok teşekkürler o günkü balığın aynısından tekrar tuttum ama yine ağa geldi oltayla tutmak için yardım isteyecektim. Balıkçıdan mısır aldım. Leş gibi kokuyor ve değişik bir kokusu var sanki sirke veya b1ra tarzı, ona hiç balık gelmedi didiklemediler bile ama solucan takınca çok ufak parmak kadar balık geldi ama büyük balık tutmadım yine derede. Nasıl yem kullanabilirim ne kullanabilirim kaç numara iğne ve At çek mi bekle mi yapmalıyım Samandıra mı kurşun mu yardımcı olur musunuz? Balığın cinsi nedir acaba ? Derede bildiğim bunlardan ve 1-2 tür daha var alabalık da var yanlış bilmiyorsam.

Ekli dosyalar

hsnemr64

Yeni Üye
Adı
Hasan Emre Kardeş
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Yardımcı olur musunuz lütfen

hsnemr64

Yeni Üye
Adı
Hasan Emre Kardeş
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Biri yardımcı olabilir mi lütfen 1 aydır deniyorum ama hâla tutamadım büyük balık oltaya gelmiyorlar yanından geçip gidiyorlar tavuk ciğeri denedkm ekmek denedim kurşunla şamadırayla denedim mısır denedim hiçbir türlü bakmıyorlar bile at çek veya bekle denwdim yine olmuyor

omerkk

Üye
Adı
Ömer Kaan
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Biri yardımcı olabilir mi lütfen 1 aydır deniyorum ama hâla tutamadım büyük balık oltaya gelmiyorlar yanından geçip gidiyorlar tavuk ciğeri denedkm ekmek denedim kurşunla şamadırayla denedim mısır denedim hiçbir türlü bakmıyorlar bile at çek veya bekle denwdim yine olmuyor
4gr , 8,5gr ve 14.5 gr modelleri var tutacağın balığa göre ağırlığını seçebilirsin ben 8.5 gr öneririm ama 14.5 de kamışına uygunsa alabilirsin bu vibrasyon yemlerinden birini alabilirsin bu balıklarda iyi iş yapıyor Sardine veya Zebra Glow ( su altında parlar ) olanlardan birini alabilirsin.

Fotoğrafta ki bu ürünün yeni modellerindendir bu yeni serinin ürünlerini almaya çalış.
Aşağıya bıraktığım videoda bu tarz göl tatlı su balıklarında vibrasyon iyi iş yapıyor
n11 hesabın yoksa üye ol 75 TL indirim veriyor varsa da anasayfada ki kupon kısmından 50 TL indirim kuponu al sepetinde kullan öyle al ürünleri

1721074093741.png