Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Balık Sevdam 2015 Yıl Başı Hediye Çekilişi

YEKTA

Daimi Üye
Adı
YEKTA
Kan Grubu
B Rh Pozitif
20150108_140938.jpg

Eveeet nerde diğer 3 şanslımız bekliyorum

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Hazır elin değmişken bana da yolla abi :D

1Fisher

Aktif Üye
Adı
Gürbüz
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Arkadaşlar istemiyorsa Antalyaya geldiğinde görüşelim abi :islik::D:D:D

mental

Yeni Üye
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Kalktı Abi, biraz yüksek tepelerde kaldı. Sen gelecek ol abi onları da kaldırırız :) . Beklerim Abi, mutlaka buralara gelirsen bir telefon etmen yeter, çok sevinirim.
Yekta hocam gelirse bana da haber et usta. Beraber ağırlıyalım misafirimizi.

iasoslubalıkçı

Aktif Üye
Adı
Mehmet YİĞİT
Kan Grubu
O Rh Pozitif
çok teşekkür ederim Eray Abi. inşallah balığa gidebilirsem yakalarım diye tahmin ediyorum. bu taraflara yolunuz düşerse de görüşmeyi çok isterim. Kasım ayında Manavgat tarafındaydım Abi eğitim için, yazında Antalya ya geleceğim ama bu sefer Lara ve Kemer de olacağım umarım bir şekilde görüşme şansımız olur. Allah'a emanet olun.(Abi çakmağı da gönderdin mi:) )

Eray Aksoy

Aktif Üye
Adı
Eray Aksoy
Kan Grubu
A Rh Pozitif
çok teşekkür ederim Eray Abi. inşallah balığa gidebilirsem yakalarım diye tahmin ediyorum. bu taraflara yolunuz düşerse de görüşmeyi çok isterim. Allah'a emanet olun. (Abi çakmağı da gönderdin mi:) )

Vallahi çakmağı unuttum :( Şimdi yazınca aklıma geldi.Vallahi acayip üzüldüm şimdi :oops: Hakkını helal et kardeşim.Yenge de kusura bakmasın.Güzel bir espiri olacaktı ama unutuverdim işte.

iasoslubalıkçı

Aktif Üye
Adı
Mehmet YİĞİT
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Vallahi çakmağı unuttum :( Şimdi yazınca aklıma geldi.Vallahi acayip üzüldüm şimdi :oops: Hakkını helal et kardeşim.Yenge de kusura bakmasın.Güzel bir espiri olacaktı ama unutuverdim işte.
Abicim ne demek helal olsun, sen helal et asıl. ben latife olsun diye yazdım zaten Abi, benimde aklıma geldikçe hanımın tepkisi yüzümde bir tebessüm oluşuyor, sizde de oluşuyordur belki diye yazmıştım. üzüleceğini bilsem yazmazdım bile Abi, kusura bakma:(