Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Balık Sevdam BURSA TÜYAP DOĞA ve AV Doğa Fuarına Katılacaktır. 3-6 Haziran 2010

Hamdi

Admin
Site Admin
Adı
Hamdi TEKBIYIK
Kan Grubu
O Rh Negatif
Merhaba Arkadaşlar,

Balık Sevdam Ekibi Türkiye’nin En büyük Uluslararası "Doğa ve Av Fuarı’na" geçen yıl olduğu gibi bu yılda katılacaktır.

Geçen yıl kurduğumuz stant oldukça ilgi görmüştü. Bu yılda TÜYAP Bursa Fuarından gelen teklif üzerine katılmaya karar verdik.

Fuar 03-06 Haziran 2010 Tarihinde Bursa’da olacak. Bizler ekip olarak orada bulunacağız.

Fuara İmkanı olan Tüm üyelerimizi bekleriz. Katılacak arkadaşlar irtibata geçerlerse seviniriz.

Fuar Standımız için Bursa’da İrfan ve Erkan arkadaşlarımız çalışmalara başladılar. Çok teşekkür ederiz.

Bursa’da bulunan Balza Firma Sahibi Rıdvan bey, ziyarete gelen üyelerimize dağıtılmak üzere ufak hediyeler gönderecektir. İlgisinden dolayı teşekkür ederiz.

Ayrıca Fuarda stant açacak olan Balza Firması Balık Sevdam üyelerine %20 iskonto yapacak. Buradan üyelerimiz adına teşekkür ederiz.

Stantımız için ayaklı poster, afiş hazırlayacak olan www.malzemeci.net yetkilisi ve üyemiz Mesut beye teşekkür ederiz.

Balık Sevdam tanıtım kitapçığının basımını üstlenen Nejat arkadaşımıza teşekkür ederiz..

Standımızda Sinevizyon ile av görüntüleri yayınlayacağız. Yayınlanmasını istediğiniz av görüntüleriniz var ise bana ulaştırırsanız sevinirim.

Standımıza katkıda bulunmak isteyen arkadaşlar, ne gibi yardımları olabileceğine bu konuda paylaşırsanız seviniriz.

Fuara gelecek arkadaşlarımız için irtibat numaram : 0532 778 80 98

Online Davetiye almak için Tıklayınız…

Not: Online davetiye almak için tıkladığınız yerde ONLINE DAVETİYE yazan kısma gidiniz oradaki formu doldurunuz. Firma adına www.baliksevdam.com yazınız.

Fuar Hakkında Bilgi http://www.dogaav.com/
AVCILIK VE DOĞA SPORLARININ DEVLERİ

BU FUARDA BULUŞUYOR!

Kuruluşumuz Tüyap Bursa Fuarcılık Anonim Şirketi tarafından, Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu, Avcılık ve Yaban Av Hayatı Koruma Konfederasyonu, Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası, Av Doğa Dergisi ve Yaban TV desteği ile hazırlanan BURSA DOĞA, AV 2010, 2. Doğa Sporları, Avcılık, Atıcılık, Balıkçılık ve Kamp Malzemeleri Fuarı, 3 - 6 Haziran 2010 tarihleri arasında Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.
35 bin m² kapalı, 10 bin m² açık sergileme ve yarışma alanları olmak üzere 45 bin m² alanda düzenlenecek Fuarımız, konusunda ülkemizin en kapsamlı ve önemli buluşması olacaktır. Fuar süresince Pet Grubu ile ilgili hazırlanan özel bölümde sergilenecek ürünler fuara çeşitlilik kazandıracaktır.
BURSA DOĞA, AV 2010’da sizleri de aramızda görmekten onur ve mutluluk duyacağız.
Fuarda Stantımızın Krokisi..

Fuar Alanından Görüntüler..

Ali Emre

Aktif Üye
Adı
ali emre
hamdi ilk katuldıgımız fuarda dagıttıgımız kitapçılar vardı onlardan kaldımı kalmadıysa cogaltabilecek arkadaslardan yardım isteyelim cok faydalı bir kitapcık tı

Hamdi

Admin
Site Admin
Adı
Hamdi TEKBIYIK
Kan Grubu
O Rh Negatif
hamdi ilk katuldıgımız fuarda dagıttıgımız kitapçılar vardı onlardan kaldımı kalmadıysa cogaltabilecek arkadaslardan yardım isteyelim cok faydalı bir kitapcık tı
Kalmadı Emre. İmkanı olan arkadaşlar, ne gibi yardımları olabilir. Burada paylaşabilirler. Herkes bir ucundan tutsa. Çok daha güzel şeylere imza atarız.

hunter

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Mustafa
Hayırlı olsun bakalım...

Hamdi

Admin
Site Admin
Adı
Hamdi TEKBIYIK
Kan Grubu
O Rh Negatif
Turaç Firması ile görüştük. Onlarda orada olacaklar. Bizlere mazeme tanıtımı ile ilgili yardımlarının olacağını ilettiler. Ayrıyeten Balık Sevdam üyelerine orada indirim yapılacağını beyan ettiler.

hunter

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Mustafa

NoFe@R!!!

Yeni Üye
Adı
İstanbul/Beşiktaş
Şampiyonluğuda Kutlayın Bu arada :))))

lost_zombie

Daimi Üye
Adı
Nejat BİLECEN
Kan Grubu
A Rh Negatif
Hazırlanacak bir brosur tarzı calısmanın basım isini ben üstlenebilirim.

Az önce Hamdiylede konustuk, yeterki bana çalışmayı hızlı bir şekilde ulaştırın zaman az kaldı çünkü.
Dokuman hazırlandıktan sonra bana ulasınca 2-3 gün baskı işi sürer ona göre bir program yapıp hızlandıralım.

Hamdi

Admin
Site Admin
Adı
Hamdi TEKBIYIK
Kan Grubu
O Rh Negatif
Hazırlanacak bir brosur tarzı calısmanın basım isini ben üstlenebilirim.

Az önce Hamdiylede konustuk, yeterki bana çalışmayı hızlı bir şekilde ulaştırın zaman az kaldı çünkü.
Dokuman hazırlandıktan sonra bana ulasınca 2-3 gün baskı işi sürer ona göre bir program yapıp hızlandıralım.
Sağol Nejat,bu konuda büyük bir yük kalktı üzerimizden. Sana çalışmaları en kısa zamanda ulaştıracağız.