Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Balık Sevdam Ekibinin Tüyap Fuarı Yaban TV Yayını

Hamdi

Admin
Site Admin
Adı
Hamdi TEKBIYIK
Kan Grubu
O Rh Negatif
Merhaba Arkadaşlar,

Bursa TÜYAP 2010 Av Doğa Fuarı'a 3-6 Haziran 2010 tarihinde Balık Sevdam Ekibi Stant Kurarak, Amatör Balıkçılar adına orada bulunmuştuk.

Yaban TV orada bizlerle röpörtaj yaparak, amaçlarımızı sormuştu. Bu yayın Yaban TV'de çok kere gösterildi.

İzleyemiyen üyelerimiz için Yaban TV Genel müdürü Tolga beyle, Sayın Melih Meriç aracılığı ile görüştüm. Bizi kırmayarak yayının CD'sini gönderdiler. Sizler için yükledim.

Buradan İlgilerinden dolayı ; Melih Meriç, Tolga Eratak ve Ali Birerdinç'e teşekkürlerimizi iletiriz.

Balık Sevdam Yönetimi

lost_zombie

Daimi Üye
Adı
Nejat BİLECEN
Kan Grubu
A Rh Negatif
:harika::harika::harika:Yaban Tv gercektende yabana atılmayacak kaliteye ve sayısı milyonları aşan izleyici kitlesine sahip bir kanal sitemiz adına faydalı olacağına ve benzeri sitelerinde bizi örnek alacağına inanıyorum.:harika::harika::harika::harika::harika:

mbektas

Aktif Üye
Adı
Mustafa Bektaş
Çok güzel bir söyleşi olmuş Hamdi tebrikler. Benim sloganda tutmuş diye düşünüyorum. Dikkat çekiyor demekki.. :D

necmi fidan

Aktif Üye
Adı
Necmi Fidan
Tanıtım açısından çok iyi hayırlı uğurlu olsun.Ayrıca benimde oradaki arkadaşlarla tanışma fırsatı oldu.Çok teşekkürler.:)

enis59

Daimi Üye
Adı
Enis
gerçekten sitemizin tanıtımı açısından harika olmuş emeği geçen herkese teşekkürler

Ersin

Daimi Üye
Adı
Ersin M.Karaketir
Kan Grubu
A Rh Negatif
Standımıza göstermiş oldukları ilgiden dolayı Yaban Tv yetkililerine teşekkür ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

mbay

Üye
Adı
Mehmet BAY
Emeği geçenlere teşekkürlerimi sunuyorum,emeğinize sağlık.