Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Balık Sevdam Tekne İle Adalar Balık Avı Organizasyonu Gerçekleşti.

Hamdi

Admin
Site Admin
Adı
Hamdi TEKBIYIK
Kan Grubu
O Rh Negatif
Merhaba arkadaşlar,

Bir çok olumsuzluğa rağmen organizasyonumuzu tamamladık. Hava tüm gece yağdı içimizde tüm gün yağış olacak endişesi vardı. Ama bir tek damla yağış olmadı. J

Tek olumsuzluk balık azlığındandı. Ama umuyorum ki katılan tüm arkadaşlarımız mutlu bir şekilde evine döndü.

İlk kez Ada ve civarında av yaptık, biraz acemilik vardı avlak yönünden. Ama bir dahakine balığı bulacağımıza inanıyorum J

Havalarında ısınması değişik organizasyon yapmamız açısından fikirler verdi. Teknede güzel bir akşam yemeği, Adaların ıssız yerlerinde plaj keyfi, ıssız adalarda çadırlı kamp ;)

Bu kadar ip ucu yeter :p

Hediyeler İçin Güvencem Av Bayii’ne teşekkür ederiz.

Lafı fazla uzatmayayım, fotoğraflarla baş başa bırakıyorum J

Moderatör tarafında düzenlendi:

Adnan Cansever

Aktif Üye
Adı
Adnan Cansever
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Tebrik ederim arkadaşlar çok güzel bir gün geçirmişsiniz.Herkesin mutluluğu yüzünden okunuyor.Sizlerle değildim ama gönlüm hep sizinleydi.Birdahakine inşallah sizinleyim.

tutarfatih

Aktif Üye
Adı
Fatih
Aaaaaahh ah.......
Hasetimden çaat! diye çatlayacam şimdi:D
Şaka bir yana bugün aklım hep sizdeydi. Orada olmayı ne kadar çok istiyordum bilemezsiniz.
Çok güzel bir gün geçirmişsiniz. Umarım bir dahaki sefere ben de aranız olabilirim.
Sevgiler selamlar...
Not: Balıksız ama bol muhabbetli balıksevdam organizasyonları artık bir klasik olmaya başladı:D:D:D:D

scream61

Aktif Üye
Adı
Emre TİRGİL
Gerçekten çok güzel vakit geçirmişsiniz. Resimlerden öyle görünüyor. Darısı diğer organizasyonlara inşallah.

Size katılamadım ama öğleden sonra kartal koçtaş dan kıyıdan şansımı deneyeyim dedim. Bir tekne gördüm sizmiydiniz bilmiyorum ama bir kare aldım. ;)

Aydinuzum

Üye
Adı
Aydın Üzüm
Baya eğlenceli geçmiş tebrikler :)

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Katılan ve düzenleyen herkesi tebrik ederim çok güzel bir organizasyon olmuş:) İnşallah bize de katılmak nasip olur ilerde..

sokrates

Aktif Üye
Adı
Murat Can
Kan Grubu
A Rh Negatif
Tebrikler tüm ekibe muhteşem bir dostluk ve harika bir gün. :)

Tolga

Daimi Üye
Adı
Tolga Özgür
Sevda eski organizasyon yeni.
Uzun bir süredir beklediğimiz tekne organizasyonu beklediğimize deydi. Yine dostlarla birlikteydik, yine bol muhabbet ve yemek vardı. Kendi adıma konuşayım, balık tutamadık ama Arzu ve benim için çok güzel bir Pazar günü oldu.
Tıbbiyeli Nihat ile birlikte denemediğimiz yöntem kalmadı nerdeyse ama olmadı olmadı. Bizde kendimizi mükafatlandırıp Nihat'ın sucuk ekmeklerini yedik güzelce.
Günün sonında da hem Arzu'ya hemde bana çekiliş sonunda hediye çıkmasıda bu işin tatlısı oldu.
Organizsayonu tertileyen, emeği geçen, katılan, paylaşan herkeze teşekkür ederiz. Daha güzellerinde birlikte olmak dileğiyle.

hunter

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Mustafa
Güzel bir katılım oldu,uzun zamandır göremediğimiz arkadaşlarımızda aramızdaydı.

nice güzel avlara hep birlikde inşallah.

Faruk Usta

Daimi Üye
Adı
Faruk
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Çok neşeli bir org. daha geride bıraktık ,katılan ve neşemize neşe katan tüm arkadaşlarımıza teşekkürler ,aslında balık yok demek haksızlık olur balık vardı fakat ya ıstemediğimiz türden yada , ufaktı ,bir ara hanos baskını yasandı ,bir ara kırlangıç yavruları şenlendirdi oltalarımızı,ama hedef olan istavrrit seyrekte olsa alındı ,izmarite hiç rastlamadık ,güneyden esen rüzgarlar deniz dibini karıştırmış suyun bulanıp yeşilimtırak bir renk almasına sebeb olmuştu ,bundan dolayı çapari avcılığının verimsiz olmasına neden olmuştu ,başka org. larda buluşmak umudu ile tekrardan herkeze teşekkürler