Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Balık Sevdasının Kapanması ile Hisssettiklerimiz...

Siyami

Üye
Adı
Siyami FERGANE
Açıkçası hepimiz ne kadarda bu konudan uzak durmak isteyip bu güzel günümüzde bunu açmak istemesek de.Bence herkes bu durumu konuşmak paylaşmak ister diye düşündüm.
Bir bilgi paylaşım portalına üye oluyorsun.Olmuyor sohbetler ediyorsun.Olmuyor paylaşıyorsun sevinçlerini,hüzünlerini,kimi en özelini,diğer üyeler için de geçerli onlar da seninle paylaşıyor.Sen paylaşıyorsun mutlu hissediyorsun,cevap alıyorsun değerli hissediyorsun kendini.Zamanla bu değerlerin farklılıklarını yaşıyorsun.Tanışıyorsun,gezilere katılıyorsun,yemekler yiyorsun,şarkılar söylüyorsun.
Allah aşkına söyleyin dostlar sizce bu bir "PAYLAŞIM PORTALI" mı sadece?Sadece bir site mi insanların bilgi alıp mevcut bilgilerini paylaştığı...

Ben Kendi Adıma Diyebilirim Ki EVİM gibi hissetmiştim ben eski forumumuzu.Gelip bakıyordum evime kimler gelmiş(kimler online), neler getirmişler (paylaşılan fotolar , bilgiler ve raporlar), neler söylemişler (paylaşım yazıları),komşuda neler oluyor (doğum günleri,mutlu haberler ölüm haberleri) evimin içi dışı BALIK SEVDASI olmuştu...

Ve şimdi konumuza dönersek nasıl mı hissettim kendimi neler mi hissettim?...

Biraz evimden kovulmuş,sokağa bırakılmış hissettim kendimi...

Biryerlere ait olma isteği oldu, açıkçası baktım da diğer sitelere ... Ama eksik birşeyler vardı, ya da bize ait değildi...

Sokakta kalmadığım için, Evime kavuştuğum için, Komşularıma kavuştuğum için, Aileme kavuştuğum için çok mutluyum...Ben ait olduğum yere döndüm tüm sevdiklerimle...Belki beni hiç bu kadar uzun yazarken karşılaşmadınız ama dostlarım gerçekten ben böyle hissettim,hissettiğim gibi yazdım.Bir kusurum oldu ise affola...Büyüklerime saygılar küçüklerime sevgiler sunarım.Satırlarıma son verirkende SİZLER NE HİSSETTİNİZ sormak isterim...

Teşekkür ederim...

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Eskiyi konuşmanın hiçbirimize faydası yok.
Burada yeniden birlikteyiz ve yolumuza kaldığımız yerden devam ediyoruz.
Balık Sevdası balık konulu forumlar arasında en tepelerde ve en saygınlardandı.
Onu o haliyle hatırlayacak, gereksiz yere tartışmayacağız.

BİROL

Daimi Üye
Adı
Birol
Hoşggeldiniz sefalar getirdiniz.
Önümüze bakalım,aynı ruh ile güzelliğe yelken açalım .

Siyami

Üye
Adı
Siyami FERGANE
Eskiyi konuşmanın hiçbirimize faydası yok.
Burada yeniden birlikteyiz ve yolumuza kaldığımız yerden devam ediyoruz.
Balık Sevdası balık konulu forumlar arasında en tepelerde ve en saygınlardandı.
Onu o haliyle hatırlayacak, gereksiz yere tartışmayacağız.

Peki abi gereksiz yere tartışmadan konuyu ES geçiyoruz...Mutlu yarınlara...Güzel olan herşey sürmeli....

hunter

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Mustafa
Sevgili Siyami,
Hakkaten seni bu kadar yazı yazdığını görmedik :)
çok güzel özetlemişsin gerçekden,ama arkadaşlarımızında dediği gibi geçmişe sorgu yapmayı bırakıp yeniden güzel günlere merhaba demeleyiz.

jacksoonn007

Aktif Üye
Adı
Asım Serkan Belhioğlu
Kan Grubu
A Rh Pozitif
tekrar aramıza hoş geldin abicim