Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Balıkçılık hepimizin hobisi. Peki mesleklerimiz nelerdir?

MyDarko

Aktif Üye
Adı
Mehmet
Öğretmen diploması olan, ama ataması yapılmayan öğretmenim. 4 yıl oldu mezun olalı , ilk defa yüksek puan aldım branşımda ilk 200 e girdim. 50 senedir ağustos ayında atama yapılır,bu sene yapılmayacağı tuttu atanamadım.Kısmetse mayısta mülakat geçersemde ağustosta iş başı.

yyildirayy

Aktif Üye
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Emekli Astsb.'ım

B

BS Okuru

Misafir
Siemens İstanbul / kartal kampüsünden 27 sene CNC Tezgah teknisyenliği yaptıktan sonra emekli oldum. Ardından Metal enjeksiyon kalıp sektöründe bir firmada 2.5 sene imalat müdürü olarak görev yaptım. Veeee artık hür generalim. :)

Muhayyer

Daimi Üye
Adı
Adem
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Çocukluğumda epey batı :) karadenizde, sonrasında İstanbul Bebek'te hep bir kayığımız oldu. Amatör balıkçılık babadan intikal yani. Baba Silivri'ye yerleşince bizim kayık işleri yalan oldu ve döndüm kıyı balıkçılığına. Sahi meslek diyorduk:) Emekliyim ama sigortacılık yapmaktayım.

ergunors

Yeni Üye
Adı
Ergün
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Öncelikle bu konuyu açtığınız için teşekkür ederim. Tek tek okuyup faydam dokunabilecek veya bana faydası dokunabilecek abilerime kardeşlerime ulaşacağım.

Ben Yeditepe Üniversitesi mezunu İç Mimarım, İstanbul Şişlide bir mimarlık şirketi işletiyorum.