Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Balıkçılık hepimizin hobisi. Peki mesleklerimiz nelerdir?

Tolgakeleş

Aktif Üye
Adı
Tolga
Kan Grubu
A Rh Pozitif
UÇAK TEKNİSYENİYİM AYNI ZAMANDA E-Ticaret yapıyorum balık kamp malzemeleri satıyorum ve YouTuber im beklerim kanalıma🙂👍
Tolga keleş
Bluelakehuntingoutdoor İnstagram satış mağazam

bagis

Yeni Üye
Adı
bagis emre
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Yeni dikkatimi çekti 47 yaşında eyt'li Diş hekimi.

cazcıh

Üye
Adı
talip
Kan Grubu
A Rh Pozitif
öğretmenim. tatlı su tuzlu su her türlü ava giderim.

OmerAydın

Aktif Üye
Adı
Ömer Aydın
Satın alma departmanında çalışıyorum sektör tekstil 45 inde finansal özgürlüğe kavuşup tası tarağı toplama niyetindeyim zor ama imkansız değil :)

Adı
hakan
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
efenim bendeniz aslen seri katilim.
varolan kimliğimi gizlemek için girdiğim yolla, ölmemek için bana uğrayan insanları ani bir şekilde değil; süreç içerisinde benden çok çok daha uzaklarda, uzun süreçler içerisinde ve başka başka sebeplerden ölmelerine vesile olup, toplumda kendimi bir halk kahramanı olarak gösteriyorum. henüz elimden kurtulan olmadı.

Plankton48

Yeni Üye
Adı
Kubilay Sezer
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Kubilay Sezer , IT Por 'yum kendime ait bir IT firmam mevcut 2X yıldır bilisim sektorundeyim. MSCE-MCT ve Aple support'um. Aynı zamanda Security uzmanı ve Veri kurtarma sektorunde de calıstım. Yine kendime ait bir Golf Spor urunleri E-Ticaret firmam ve birde Savunma Sanayii firmam mevcut.. Hobi olarak Kano ile balık pesinde kosturuyorum... Bunun Dısında Samuray'ım 760 yıllık bir Japon Samuray klanının uyesiyim, ve Uluslararası Yakın Korumayım ve son döneme kadar IPSC de Uluslararası Atıs Sporcusuydum..

tamam

Aktif Üye
Adı
murat
Kan Grubu
A Rh Negatif
Kubilay Sezer , IT Por 'yum kendime ait bir IT firmam mevcut 2X yıldır bilisim sektorundeyim. MSCE-MCT ve Aple support'um. Aynı zamanda Security uzmanı ve Veri kurtarma sektorunde de calıstım. Yine kendime ait bir Golf Spor urunleri E-Ticaret firmam ve birde Savunma Sanayii firmam mevcut.. Hobi olarak Kano ile balık pesinde kosturuyorum... Bunun Dısında Samuray'ım 760 yıllık bir Japon Samuray klanının uyesiyim, ve Uluslararası Yakın Korumayım ve son döneme kadar IPSC de Uluslararası Atıs Sporcusuydum..
Maşallah.

roxy

Aktif Üye
Adı
Batuhan Candan
Bir yabancı şirkette yöneticiyim.Deniz ve tatlı suda avlanıyorum.

Faryalı

Aktif Üye
Londra merkezli bir ajansta grafik tasarımcı olarak çalışıyorum.