Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Balıkesir Edremit Güre Balık Durumu Nedir? Hangi Balıklar Çıkar?

Balıkesir Edremit Güre balık durumu nedir? Hangi balıklar çıkar? Hangi yöntemle verim alırım?

• Kullanılan toplam oy
    3
  • Anket kapatılmış .

Osman Şahin

Yeni Üye
Adı
Osman Şahin
Temmuz un 22 sinde Balıkesir Edremit Güre ye 1 haftalığına tatile gitmeyi düşünüyoruz. Ne tür balıklar çıkar? Lrf prensibi ile neler tuttabilirim? Normal spin prensibi ile ne tutabilirim? Hangi renk sahteler çalışır? Kıyıdan dip veya samandıralı sistem de atabilirim eğer çalışıyorsa.Avları kıyıdan yapacağım. Bu konular hakkında ve Yer mera önerisi olan varsa bi yardımcı olabilirmisiniz?

Şimdiden TEŞEKKÜRLER... Rastgele herkeze.

Apathetic

Daimi Üye
Adı
Kyhn Kygl
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Surf tavsiye ederim, yemli denemeler yapabilirsiniz.. mirmir, sarpa, kefal, ahtapot ve cupra alma sansiniz var.. akcay merkezde yem alabileceginiz av bayiler mevcut..

Apathetic

Daimi Üye
Adı
Kyhn Kygl
Kan Grubu
O Rh Pozitif
3-4 yildir gidemiyorum oralara ondan once yaklasik 7-8 yil her yaz yaklasik 15 gun kaldim.. zipkinla cok basarisiz denemem oldu, oltaya da sus baligi boyutunde melanurlar vurdu sadece.. meralari iyi bilmek gerekiyor, on arastirmanizi orda yasayan birileri ile yapmanizi tavsiye ederim.. balik alabileceginiz en iyi yontem bence uzun atisla dogru yerde kaba lidaki, cupra ve mirmirdir.. yemi iple baglarsaniz eger kucuk baliklar yemle oyalanirken buyuk baligin gelmesini bekleyebilirsiniz.. yoksa cok harami balik var, yemlide surekli at-cek yaparsiniz..

Fatih3737

Yeni Üye
Adı
Fatih Sezgin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Selamun Aleyküm. Hayırlı Günler..
Nasip olursa 11.08'de Akçay'da olacağız. Öncelikle tekne kiralama konusunda yardımcı olabilecek olan var mı?
Tekne bulamazsak rahat av yapabileceğimiz bir yer var mı?
Cevaplarınız için teşekkür ederim.

yeknet

Daimi Üye
Adı
Yekta
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Turistik yerler oralar yaz sezonu pek bir şey beklemeyin, gündüz saatlerinde zaten millet denize giriyor. Belki gece şansınızı deneyebilirsiniz.

uykucukirmizi

Aktif Üye
Adı
Alican
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Ben ayvalıktayım akçaya gezmeye gittiğimde iskeleden balık yakalıyolar bu tarz yerlerde genelde tekne ile balık alabilirsiniz ama spin ve lrf kıyıda iş yapar çok mera var ama oralarda bilmiyorum ben bizim bu tarafta balıkçılık ile zıpkın ile geçimini sağlıyor insanlar

Fatih3737

Yeni Üye
Adı
Fatih Sezgin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Ben ayvalıktayım akçaya gezmeye gittiğimde iskeleden balık yakalıyolar bu tarz yerlerde genelde tekne ile balık alabilirsiniz ama spin ve lrf kıyıda iş yapar çok mera var ama oralarda bilmiyorum ben bizim bu tarafta balıkçılık ile zıpkın ile geçimini sağlıyor insanlar
Teşekkür ederim bilgi için, kısmet olursa tekne kiralayacağız bir iki gün eğer bulabilirsek.

fikret46

Yeni Üye
Adı
Fikret
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Allah izin verirse bende o tarihte orada olacağım bende düşünüyorum tekne ile ava çıkmak Yer olursa katılabilirim bende bölgenin yabancısıyım