Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Balıksevdam Ailesi Büyük Yardım Çekilişi LÖSEV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Evet amacımız sadece ve sadece yardım :) Hediye değil de çekiliş heyecanı ile de ailemizin samimiyetini pekiştirmek amaçlandı. Yardımlarınız ve hediye bağışlarınız için kendi adıma çok ama çok teşekkür ederim değerli dostlarım ağabeylerim. Bu konuyu hakkıyla tamamlayıp önümüzdeki orglara bakacağız.. İnsan insana her zaman her yerde lazım. Yalnızlık Allah'a mahsus, insanoğlu yalnız başına kalmak için yaratılmamış, hepinizi çok seviyorum iyi ki varsınız :)

Fber68

Üye
Adı
Fethi Batuhan Ergüneş
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Ben de bağışımı yaptım. İlaveten 23 Nisan' da lösemili çoçuklarımız için de LSV dükkandan da ufak tefek 1-2 parça aldım. Umarım hediyelerini aldıklarında kendileri küçük ama yürekleri kocaman lösemili çocuklarımızın yüzlerinde küçük bir tebessüm oluşturabiliriz. Farklı bir şekilde katkıda bulunmak isteyenler için paylaşıyorum.
image.jpg

Mert Özer

Aktif Üye
Adı
MERT ÖZER
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Selahattin abi böyle bir yardım çekilişi başlattığın için önce sana ve balıksevdam ailesine katkılarından dolayı teşekkürümü borç bilirim , çorbada bizimde tuzumuz olsun ( 10 tl )

Son düzenleme:

emreersoz

Aktif Üye
Adı
Emre Ersöz
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Az önce bende çok şükür bağışı mı yaptım.ufak ama umarım bu bağış lar birikerek çığ olur ve dertlerine az da olsa derman olur...çekiliş için malzemelere bakayım bende birşeyler cikartayim.

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Son gün Yarın Dostlar Bağış Yapmayan Kalmasın :)

hkn17

Daimi Üye
Adı
Hakan
Kan Grubu
A Rh Pozitif
çekiliş kaçta ?

Adı
Suat Y.
Kan Grubu
O Rh Pozitif
aa unutmuştum walla çekilişi. ne zaman çekilecek?

kaygisiz

Üye
Adı
Deniz Alkım
Kan Grubu
B Rh Pozitif
1 Mayısta Çekiliş olacaktı ne oldu? Amaç hediye değil bağış ama bir şey yapılıp hediye verileceğide söylendiyse sonu getirilmeli. Amacaım hediye kazanmak falan değildir bu arada

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...