Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

bandırma sezonun ilk mırmırı

bandırmalı

Aktif Üye
Adı
Mustafa Kurdaş
iki gün üstüste kaçan balıkların (nasıl kaçmaksa mücadele etmeye dahi fırsat vermiyor sadece kamışı denize sürüklemesin diye tutmak zorunda kalıyorum ikinci gün kalamayla denesekte malesef yine aynı durum 38lik takımları patlatıyor)hevesiyle yine sabah iş çıkışı avlakta buldum kendimi takımlar suyla buluşup vuruşlar gelmeye başlayınca ve ilk gelen balık sezonun ilk mırmırı olunca ilk aklıma gelen necmi abinin nerede bu mırmırlar lafı oldu;)daha sonraki vuruşlarda gelen balıklar izmarit ve 1 tanede istavrit oldu bi ara vuruşlar kesilince tamam şimdi uyanık olmak lazım meraya levrek girdi demeye kalmadan küçük ispendek palazların çekmeye başladım abilerini beklesekte yem bitince mecburen avı bitirmek zorunda kaldım ispendekler geldikleri yere iade edilerek av noktalandı :)

herkeze bereketli ve güzel avlar :)

yem olarak taze sülünez

2 nr iğne ve 38lik beden ve köstekli klasik mırmır takımıyla tutuldu bütün balıklar

Uploaded with ImageShack.us

URL=http://img810.imageshack.us/i/grnt016.jpg/]
[/URL]

Adı
hasan arpak
tebrikler.çevreye duyarlılık için de bravo

necmi fidan

Aktif Üye
Adı
Necmi Fidan
Önce saldıkların için teşekkürler Mustafa sonrada tebrikler.Bildiğin gibi bu yıl mırmırlar piyasada yoktu.Lapseki taraflarında birkaçtane tutan varmış.Bende nasip olursa bu hafta sonu benim meraları bir yoklayacağım.Rastgele..:)

bandırmalı

Aktif Üye
Adı
Mustafa Kurdaş
tebrikler.çevreye duyarlılık için de bravo
teşekkürler:)
Önce saldıkların için teşekkürler Mustafa sonrada tebrikler.Bildiğin gibi bu yıl mırmırlar piyasada yoktu.Lapseki taraflarında birkaçtane tutan varmış.Bende nasip olursa bu hafta sonu benim meraları bir yoklayacağım.Rastgele..:)
önceki yılların raporlarına bakıyorumda abi temmuz ayında harika mırmırlar almışım:)bu sene yine hasret kalacağız mırmıra gibi duruyor:confused: balık havyarlıydı daha dökmemiş:eek:
Tebrik ederim,devamı gelir inşallah:)
paylaşım için teşekkürler:)
teşekkür ederim sizlerede tatlı suda bol trofeli sazan avları dilerim:)
Benim olduğum zaman gelmediler :)
eee misafir avlağı olsun o kadar:p:D

Murat BİLGE

Daimi Üye
Adı
Murat BİLGE
Paylaşım için,
duyarlılığın için sağol.
Durmak yok, balığa ve rapora devam...

İrfan

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
İrfan Çimçik
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Mustafa abi mırmırın cemalini görmek güzel oldu.keyifli bir gün olmuş.balıklara olan duyarlılık için teşekkürler.:harika:daha iyilerine rastgelsin.:)

Aslıhan TURAN

Aktif Üye
Adı
Aslıhan TURAN
Bu güzel av raporu bizi fişeklemeye yetti usta şimdi bu hafta 08/16 vardiyası nasıl geçer artık bana bilinmez:(
İstavritler de görünmeye başladıysa ben yine en iyisi iş çıkışı 16:00'dan sonra fenerde çapariye takılayım :D

Tebrikler dayıcım bu sene balık az da olsa bayrağı elden düşürmedin ya helal olsun.Geri salınan balıklar da cabası...Teşekkürler ve dahasına rasgele