Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bandırmadan Murat (akçay) geçti

bandırmalı

Aktif Üye
Adı
Mustafa Kurdaş
cuma günü murat kardeşimin (akçay)abi ben bandırmaya geldim diye haber vermesine ilk sorum kaç gün kalacağın oldu :p(dur durak bilmiyor bu ) pazartesi sabahı onca uykusuz ve yol yorgunluğuna rağmen yinede kendimizi avlak yerinde bulduk pek fazla vuruş olmamasına rağmen muratın atçek için kamışı bırakıp ayrılması ve arkasından balığın kamışı suya devirmesi ve orada bulunan bülent dostumun kamışı eline alıp kolunun ters olmasına rağmen çekmeye çalışması ve taktırıp kopartması dışında o gün kayda değer birşey olmadı bereket ben salı ve çarşamba günlerini işim olduğundan yıttım:pama bülent ve murat boş durmamışlar dağdaki gölete bile gitmişler:rolleyes:salı gecesi muratın abi mırmıra gideceğim nereye gideyim deyince yeni gelen haberlere göre tavsiye ettiğim avlakta bir mırmır alarak şişkinliğini biraz olsun indirsede :p perşembe günü yine ekiple hem balık avlayalım hemde kayığı tamir ederiz diye avlak yerine gittik gelen bir karagöz(fotoları muratta ekler) dışında yemlerde erken bitince mecburen kayık tamiratına başladık gerekli kesme işlemlerini yaptıktan sonra yarında (bugün için)polyester işlerini bitiririz diye anlaştık ve cuma sabahı yine avlak yerine uğradık hava bayağı rüzgarlı olsada yemler bitene kadar mecburen kalacaktık muratın bu arada yasak olan iskeleye gidip bir çupra çekmesi ve oynaması görülmeye değerdişişkinliği anca geçti):p:D fakat bu sevinci kısa sürdü gelen görevli üsteğmen kibarca yasak olduğunu uyarması yanımıza döndü ve üsteğmenle yaptığımız muhabbet esnasında bizlere yengeç tavsiye etmesi ve nasıl takılacağını gösterirken (benim kamış bi ara kayaların üzerine düşmesi ben rüzgardan düşmüştür diye düşündüm)ve kullandığı takım hakkında bilgi verdikten sonra tam giderken gözüm yine kamışa takıldı baktım kamış kol bastı havasına girmiş :pçekmeye başlayınca gelen baya ağır ve mücadelesi güzel kıyıya geldiğinde 2 tane güzel çupra oltanın ucunda gözüktü:) ve yemler erkenden bitince murat kardeşim ıstanbula(gittiğinden hala şüphem varya) doğru bizde yarım kalan işlerimizi bitirmek için erdeğe gittik ;)murat kardeşim yine balığı az muhabbeti güzel dolu dolu bir 7 gün geçirdi:)
gelelim bendeki fotolara

Uploaded with ImageShack.us

bülent dostumun bensiz aldığı sivri burun

balıkçı pehlivan

Aktif Üye
Adı
BÜLENT BALKIŞ
Sevgili dostum yorucu ama çok güzel bir hafta geçirdik.Murat, Sen ,ben ve sevgili oğlum. Gerçi balık pek iç açıcı değildi ama son dakka golü çok güzeldi.Murat kardeşimin hırsıyla gölete bile gittik.Murat'ın balıkçılğı idare eder ama veteriner hekimliğine tam not verdim.Benim tuttuğum kaplumbağa ve kurbağayı çok güzel bir operasyonla zararsız bir şekilde çıkarıp doğal hayatına geri gönderdi.Bugünde Mustafa dostumun çipuraları çifterli tutması günün en güzel anı idi.Dostlarım iyiki varsınız.

AKIN KAPTAN

Editör Moderatör
Gold Üye
Adı
Akın Kaptan
Çupralar çok güzel. Tebrikler.

AkÇ@Y

Üye
Adı
Murat Akçay
Dolu dolu bir hafta geçirdik.Sevgili abilerime burdan çok çok teşekkürler.:) Onlar olmasa bu balıgın keyfi çıkmazdı.Ayrıca Barkın kardeşimi de unutmamak lazım, söylediği umut verici ve şans içerikli sözler olmasa temelli elim boş dönecektim :DBandırma'nın bunaltıcı, nemli sıcağında gerçekten insan üstü efor sarfederek balığı kovaladık.Kısmetimiz bunlarmış...İşin acı tarafıysa gerçekten balık populasyonunda ciddi azalma var.:(

İrfan

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
İrfan Çimçik
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Tebrikler Mustafa abi,
Balıklar ve dostluk şahane en kötü günüz böyle olsun.daha iyilerine rastgelsin selamlar.:)

bandırmalı

Aktif Üye
Adı
Mustafa Kurdaş
Sevgili dostum yorucu ama çok güzel bir hafta geçirdik.Murat, Sen ,ben ve sevgili oğlum. Gerçi balık pek iç açıcı değildi ama son dakka golü çok güzeldi.Murat kardeşimin hırsıyla gölete bile gittik.Murat'ın balıkçılğı idare eder ama veteriner hekimliğine tam not verdim.Benim tuttuğum kaplumbağa ve kurbağayı çok güzel bir operasyonla zararsız bir şekilde çıkarıp doğal hayatına geri gönderdi.Bugünde Mustafa dostumun çipuraları çifterli tutması günün en güzel anı idi.Dostlarım iyiki varsınız.
sensiz balık avının tadı yok be dostum:)
Çupralar çok güzel. Tebrikler.
teşekkürler akın:)
Dolu dolu bir hafta geçirdik.Sevgili abilerime burdan çok çok teşekkürler.:) Onlar olmasa bu balıgın keyfi çıkmazdı.Ayrıca Barkın kardeşimi de unutmamak lazım, söylediği umut verici ve şans içerikli sözler olmasa temelli elim boş dönecektim :DBandırma'nın bunaltıcı, nemli sıcağında gerçekten insan üstü efor sarfederek balığı kovaladık.Kısmetimiz bunlarmış...İşin acı tarafıysa gerçekten balık populasyonunda ciddi azalma var.:(
kardeşim benim :)sen bir iki ay uğrama buralara biraz dinlenelim dimi ama:p:D:D
Tebrikler Mustafa abi,
Balıklar ve dostluk şahane en kötü günüz böyle olsun.daha iyilerine rastgelsin selamlar.:)
eyvallah kardeşim :)senin levreklerinin yanında bunlar sönük kalır :)

Erhan41

Aktif Üye
Adı
Erhan ALKAN
Tebrikler,
Daha güzellerini yakalaman dileği ile, ;) :D

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Tebrikler
Güzel bir av günü olmuş.
Balık ta vaar, dostlukta.. :)

ahmet10

Daimi Üye
Adı
Ahmet
Ellerinize anlatımınıza sağlık...
Kısmetiniz ve neşeniz daim olsun İnşallah....