Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bauer Mormora Surf Kamış

Agestis

Üye
Adı
Ali Can Işık
Selamlar, aramızda bu kamışı deneyen var mıdır? Eğer varsa tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum ona göre alacağım:)

Agestis

Üye
Adı
Ali Can Işık
Hiç kullanan arkadaş yok sanırım.

Agestis

Üye
Adı
Ali Can Işık
Sağol abi sana da. Anca hafta sonu 300 km yol yapıp gidiyoruz . Keşke sizin gibi denizi olan memleketlerde yaşasam :D

hari76

Daimi Üye
Adı
Hamdi
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Sağol abi sana da. Anca hafta sonu 300 km yol yapıp gidiyoruz . Keşke sizin gibi denizi olan memleketlerde yaşasam :D
Bende 35 km yapıyorum :) gene de çok uzak sayılmaz sana göre , sen tatlı su balıkçılığı yapmiyormusun.

Agestis

Üye
Adı
Ali Can Işık
Bende 35 km yapıyorum :) gene de çok uzak sayılmaz sana göre , sen tatlı su balıkçılığı yapmiyormusun.
Buradaki tatlısularda doğru düzgün ün değil ki. Arada tatlısu da yapıyorum ama minimum 100 km yakında tatlısular. Oralar da pek verimli olmuyor. Diyorum o kadar gidiyorsam az daha gideyim deniz yapayım..

Son düzenleme:

hari76

Daimi Üye
Adı
Hamdi
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Buradaki tatlısularda doğru düzgün ün değil ki. Arada tatlısu da yapıyorum ama minimum 100 km yakında tatlısular. Oralar da pek verimli olmuyor. Diyorum o kadar gidiyorsam az daha giseyim deniz yapayım..
Sende haklısın gitmişken bir gece arabada kalıp iki gün av yap ta o kadar yol gittiğine değsin :)

Agestis

Üye
Adı
Ali Can Işık
Sende haklısın gitmişken bir gece arabada kalıp iki gün av yap ta o kadar yol gittiğine değsin :)
Aynen. Ona bile gerek kalmıyor. Kayınpederlerin yazlığı var otaya gidiyoruz. Her cuma gidip pazar dönüyorum :D Bugün 60 sarıkanat almışlar. Deniz iyimiş.