Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bir Levrek Hikayesi,

reelmaster

Daimi Üye
Adı
M.AKİF
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Gorevim geregi Sirnak/Silopi’deyim, kendime biraz izin verip marmara’da olta atayim dedim ancak daha once hic gitmedigim meralarda ve huyunu suyunu bilmedigim bir denizde acikcasi zorlandim, 2 gunlugune Akcakoca’ya kactim. Gece 2 gibi meradaydik, deniz hafif dalgali ve hafif bulanikti, butun gece 4 kisi kismen kucuk olan merayi gun agarana kadar dovdukten sonra 3 kisi oltalari birakip sohbete basladilar, ben vazgecmeden devam ettim, saat 6ya yaklasirken son atislarimi yapayim bari hep beraber kahvalti edip evlere gideriz diye dusundum. Merada belirli noktalara son atislarimi yapip arkadaslarin yanina dogru yavas yavas ilerlemeye basladim, onlara 8-10 metre kalan suyun altinda kalan kayanin sagina 2 atis soluna son 2 atis yapip ordan da gideriz diye dusunurken bizim bolgede cok baligi olan skorer sahtemi taktim. İlk iki atis bos, son 2 atistan biri yosunla gelen sahte, son atis ise cilginlar gibi uluyan kalama, kepcecimiz hemen geldi ve arkadasim da videoya almaya basladi, 4-5 dk mucadeleden sonra sahtenin ignelerinin guzel oturdugunu gorunce baya sakin ve yavas hareket ederek baligi kepceledik. Sonuc 76cm 3900 agirliginda bir pasa.. darisi tutamayanlara insallah..
takim: argento prototype 982M, daiwa exist lt 3000, daiwa tournament braided 0.16 Ekli dosyayı görüntüle 114829Ekli dosyayı görüntüle 114830Ekli dosyayı görüntüle 114831Ekli dosyayı görüntüle 114832
Senden çok ben sevindim. Ama senin adına değil.. Ölümden dönen exist adına. Daha çokkk paşalar çeker inşallah.

Apathetic

Daimi Üye
Adı
Kyhn Kygl
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Maşallah maşallah :) güzel trofe Kayhan, daha büyükleri denk gelsin , sahteyi de görseydik iyi olurdu .
Cok tesekkur ederim, darisi basina. Sahteyi malesef ararken karaborsaya dusurduk ve artik bulunamiyor, o yuzden artik soylemiyorum. Bana lazim olsa bulamiycam o durumda su an..
tebrikler daha niceleri denk gelir inşallah
tesekkur ederim, hepimize insallah..
Tebrikler güzel levrek Rastgele
cok sagolun, arayan herkes bulur insallah..
Tebrikler Kayhan cok guzel bir levrek almissin daha irileri rast gelsin.
daha irisini birgun sonra sabah suyunda kacirdim, o da buyusun seneye oltalarimizi ziyaret etsin artik :)
maşallah, güzel balık.
daim olsun kayhan hocam :)
cok tesekkur ederim, darisi basiniza :)
Maşallah mutluluk ve yorgunluk aynı anda yüze yansımış, darısı bizlerin başına
bir haftada toplamda 20 saat uyku uyumadan meralarda balik kovaladik, bildiginiz deli isi bu, gercekten yorgundum ama baligi aldiktan sonra pek koymadi acikcasi :)
Tebrikler. Son ana kadar atışlara devam etmenin mükafatı. Deneyenler değil vazgeçenler kaybeder.
benim arkadaslar benle alay ederler avda hic dinlenmem ve kolay kolay ara vermem araliksiz 5-6 saat atip avimi oyle sonlandiririm, olta sudaysa hep umit vardir :)
Tebrikler, daim olsun...
tesekkur ederim, hepimize hep daim olsun..
Maşallah :), çok güzel balık.
Tebrikler.
daha guzelleri sularda insallah size de denk gelir.

jaas

Aktif Üye
Adı
Yavuz
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Gorevim geregi Sirnak/Silopi’deyim, kendime biraz izin verip marmara’da olta atayim dedim ancak daha once hic gitmedigim meralarda ve huyunu suyunu bilmedigim bir denizde acikcasi zorlandim, 2 gunlugune Akcakoca’ya kactim. Gece 2 gibi meradaydik, deniz hafif dalgali ve hafif bulanikti, butun gece 4 kisi kismen kucuk olan merayi gun agarana kadar dovdukten sonra 3 kisi oltalari birakip sohbete basladilar, ben vazgecmeden devam ettim, saat 6ya yaklasirken son atislarimi yapayim bari hep beraber kahvalti edip evlere gideriz diye dusundum. Merada belirli noktalara son atislarimi yapip arkadaslarin yanina dogru yavas yavas ilerlemeye basladim, onlara 8-10 metre kalan suyun altinda kalan kayanin sagina 2 atis soluna son 2 atis yapip ordan da gideriz diye dusunurken bizim bolgede cok baligi olan skorer sahtemi taktim. İlk iki atis bos, son 2 atistan biri yosunla gelen sahte, son atis ise cilginlar gibi uluyan kalama, kepcecimiz hemen geldi ve arkadasim da videoya almaya basladi, 4-5 dk mucadeleden sonra sahtenin ignelerinin guzel oturdugunu gorunce baya sakin ve yavas hareket ederek baligi kepceledik. Sonuc 76cm 3900 agirliginda bir pasa.. darisi tutamayanlara insallah..
takim: argento prototype 982M, daiwa exist lt 3000, daiwa tournament braided 0.16 Ekli dosyayı görüntüle 114829Ekli dosyayı görüntüle 114830Ekli dosyayı görüntüle 114831Ekli dosyayı görüntüle 114832
Tebrikler çok güzel balık.

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Tebrikler Kayhan
Sabrın ve sebatın sonucunu çok güzel bir levrekle almışsın.
Her zaman rast gelsin.

BaşMinekolos

Moderatör
Adı
Hakan Kayhan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Tebrikler, Harika bir balık
Emek + Sabır = Paşa :)

Levreko

Daimi Üye
Adı