Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bir Sahte Yem Serisi

Horozbina

Daimi Üye
Adı
Bülent
ateş suyu insanı filazof yapıyor kanıtı bülent abi..
ellerine sağlık abi.

Bir insanın nasıl filozof olabileceğini Sokrat öğrencilerine söylemiş.

"Evlenin! Evlilik çok kutsal bir müessesedir. Karınız iyi çıkarsa mutlu olursunuz, kötü çıkarsa filozof olursunuz."

Horozbina

Daimi Üye
Adı
Bülent
çok şükür evliyim ve mutlu bir filozofum abi .
sokrat a inat !!

Ben sabit fikirliyim, yine de Socrates'e inanırım. Azınlıklar güçsüzdür. :D
İstisnalar kuralı bozmaz gibi aptalca bir atasözüne güvenerek seninle olamadım.:confused:

Socrates amcamı ölüme mahkum ettiklerinde kötü karısı numaradan ağlıyormuş.
-Suçsuz yere mi öldürecekler seniii
Rahmetli de "suçlu olarak öldürselerdi daha mı iyi olurdu" demiş.

KalamA

Daimi Üye
Adı
Can
Bunların atış erimleri de güzeldir.... sammy lerden bahsediyorum.
Gayet güzel Uluç abi, Rover'ı aratmıyor kesinlikle Ben şiddetle Rover'dan daha avcı olabileceğini düşünüyorum. Hem edindiğim bilgiler bu yönde hem de aksiyonlarından anladığım bu. Yalnız daha önemli bir husus; resmen şakıyorlar abi kuş gibi. Bilya sistemleri sayesinde çıkardıkları ses çok cezbedici avcı balık için. Ustalığına kefil olduğum bir dostum, Sammy'nin o an suda ne varsa akya, kofana, levrek vs. ayırt etmeyip affetmediğini söylüyor. Elimdeki 1 adet siyah benekli şeffaf yeşil Sammy ile durgun ve hafif dalgalı havaları yokluyorum son bir kaç defadır bakalım. İlk levreğimi verirse pek şaşırmayacağım ;)

Adı
cengiz coşkun
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Kafana yarasa pislediğinden bu tarafa,Mimar sinan gibi eserler vermeye başladın.Tebrikler.

spindoctor

Aktif Üye
Adı
Ali Üzer
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Çok etkileyici bir tanıtım olmuş abi emeğine sağlık, ben de elimdeki bütün WTD setini neredeyse Sammy den yana değiştirdim. Bence su üstünde gerçekten çok başarılı renk oldukça fazla. Ben aksiyon olarak biraz daha sert vuruşlar yaptırarak verim alıyorum videolarda izlediğim salına salına gelen sahtelere baktıkça nasıl balık avlıyorlar diye düşünüyorum. Çantanızda kesinlikle bulunması gereken bir ürün ama bildiğim kadarı ile Türkiye de artık getirilmiyor. Eğer birkaç kişi alacaklı olursa yurtdışından getirtme konusunda sizlere yardımcı olmaya çalışırım. Saygılarımla...

Horozbina

Daimi Üye
Adı
Bülent
Kafana yarasa pislediğinden bu tarafa,Mimar sinan gibi eserler vermeye başladın.Tebrikler.

Yarasa gübresi tarım için çok yararlıdır.
İnsan sağlığında da kullanılır. Kelliğe, saç ağarmasına bire bir.
Nöbetten kaytaranı nöbet yerindeymiş gibi gösterir.
70 lik rakıya 6 gram yarasa gübresi konulup bir gün dolapta bekletildiğinde bir dublesi 3 duble yerine geçer.
Bu rakının günahından çok sevabı vardır.