Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bot alıyoruz ancak tente lazım olur mu? olmaz mı? bilgi verir misiniz ?

dilsadakcaoglu

Yeni Üye
Adı
Dilşad
Merhaba dostlar

bizi idare edecek kıvamda bir bot aldık henüz elime ulaşmadı ama tente almak konusunda henüz karar vermiş değilim. Bot kullanan arkadaşlar bana öneride bulunursa güzel olur. İlla ki tente almalı mıyım? yoksa gereksiz bir harcama kalemi mi olur bilemedim açıkçası...

Lütfen yardım...

Yakamoz

Daimi Üye
Adı
Kenan Ahıska
Merhaba. Önce botu alın. Birkaç tente siz çıkın sonrasında tente için karar verirsiniz. Zaten her tente her bota uymuyor.

Linkteki konuyu incelerseniz normalin %20 sine el beceriniz de varsa mal edebilirsiniz.

Sonuçta yaz aylarında güzel oluyor kavrulmuyorsun. Şapkadan iyidir.

dilsadakcaoglu

Yeni Üye
Adı
Dilşad
Merhaba. Önce botu alın. Birkaç tente siz çıkın sonrasında tente için karar verirsiniz. Zaten her tente her bota uymuyor.

Linkteki konuyu incelerseniz normalin %20 sine el beceriniz de varsa mal edebilirsiniz.

Sonuçta yaz aylarında güzel oluyor kavrulmuyorsun. Şapkadan iyidir.
tesekkur ederim sagolun

RIDVAN32

Yeni Üye
Adı
RIDVAN
Kan Grubu
A Rh Negatif
eski bir bot sahibi olarak tavsiyem almayın. bot hacim olarak dardır tente sizi çok engeller güzel bir şapka yeter de artar bile. ayrıca botun eziyeti çoktur ne şekilde kullanacaksınız bilmiyorum ama bir de tenteyle uğraşılmaz. boşa masraf etmeyin.

dilsadakcaoglu

Yeni Üye
Adı
Dilşad
eski bir bot sahibi olarak tavsiyem almayın. bot hacim olarak dardır tente sizi çok engeller güzel bir şapka yeter de artar bile. ayrıca botun eziyeti çoktur ne şekilde kullanacaksınız bilmiyorum ama bir de tenteyle uğraşılmaz. boşa masraf etmeyin.
Botu aldik zaten sadece gelmesini bekliyoruz

boyutu 250x160

Balıktayken gunes teoemize gecmesin dusuncesindeyiz. En iyi kullananlar bilir diye soruyorum acikcasi gunde en kotu 5-6 saatim botta gecer

RIDVAN32

Yeni Üye
Adı
RIDVAN
Kan Grubu
A Rh Negatif
Botu aldik zaten sadece gelmesini bekliyoruz

boyutu 250x160

Balıktayken gunes teoemize gecmesin dusuncesindeyiz. En iyi kullananlar bilir diye soruyorum acikcasi gunde en kotu 5-6 saatim botta gecer

almayın derken botu değil tenteyi kastetmiştim. botun boyutları çok ideal yormaz sizi. eğer sürekli sabit olarak suda duracaksa bot tente düşünülebilir orası da sizin lüksünüz olsun. fakat botu taşıma şeklinde kullanacaksanız hiç tavsiye etmem tenteyi. geniş bir şapka gerçekten fazlasıyla işe yarayacaktır. bir başka tavsiyem de bot taşıma tekerleği alın hafif şişirilebilen krom kaplama olsun. kendi adıma çok faydasını gördüm.